Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitComet 1.26

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitComet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.01.2011
Rozmiar: 7.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4238

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitComet 1.26

BitComet 1.26  to jeden z najpopularniejszych programów służących do bezpośredniej wymiany plików – czyli p2p. Co decyduje o jego sukcesie? Z pewnością wielojęzyczne wydanie (mamy wersję pl), jak też i mnóstwo możliwości związanych z transferem  plików. O funkcjonalności aplikacji każdy może przekonać się osobiście, bowiem download BitComet 1.26 nie kosztuje ani grosza i jest możliwy w każdej chwili z tej właśnie strony.

Jak działa program? Bardzo prosto. Po podłączeniu się do sieci (czyli uruchomieniu aplikacji) wpisujemy w wyszukiwarce interesujące nas nazwy, a gdy znajdziemy użytkownika posiadającego pożądane przez nas pliki, zaczynamy je ściągać. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości zasysanych plików jednocześnie – BitComet 1.26 pozwoli jednak nadawać priorytety tym, które chcemy mieć szybciej. Dodatkowo mamy tu możliwość ściągania danych w pliku torrent, a także mapowanie portów, filtrowanie IP, ustalanie kolejności zadań i inne przydatne funkcje.

Pobierz BitComet 1.26 i przekonaj się samemu o jego wszechstronności. Dzięki silnikowi napisanemu w C++ aplikacja jest bardzo stabilna i wydajna, nadto możemy podczas ściągania zajmować się innymi rzeczami na komputerze. Program nie wykorzystuje dużo z zasobów RAM i jego działanie jest praktycznie nieodczuwalne. Jako że aplikacji tej używają dosłownie miliony osób na całym świecie, dzięki je używaniu otwiera się przed każdym użytkownikiem możliwość wzbogacenia swojej kolekcji mp3, teledysków, filmów czy gier o mnóstwo pozycji.

Jako że aplikacja jest po polsku, z pewnością nikomu nie sprawi problemów jej obsługa. Język angielski przyda się jednak, jeśli chcemy porozmawiać przez wbudowany w okienko programu czat z innymi użytkownikami BitComet 1.26.

­Certyfikat___pl

Podobne Peer 2 Peer

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitComet 1.26Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie