Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitComet 1.24

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitComet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.12.2010
Rozmiar: 7.52 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1079

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitComet 1.24

BitComet 1.24 to bardzo popularny na całym świecie klient sieci p2p, umożliwiający użytkownikom wzajemną wymianę plików. Program został wyposażony we wszelkie ułatwiające życie opcje, tak więc mamy tu kolejkowanie plików, pobieranie wielu jednocześnie, ustalanie priorytetów czy też limity prędkości. Pobierz BitComet i przekonaj się o tym samemu! Aplikacja ta pozwoli na znaczne wzbogacenie zapasów muzyki, filmów, teledysków, gier i dokumentów. Jako że używana jest na całym świecie, znajdziemy dzięki niej w sieci wszystko to, czego szukamy.

Download BitComet zajmuje dosłownie moment – plik instalacyjny ma tylko 7,25 MB. Wypada zauważyć, że stworzony w języku C++ silnik programu nie wykorzystuje zbyt dużo zasobów procesora, więc w praktyce „nie czujemy”, że aplikacja działa w tle. Oczywiście szybkość transferu zależy w dużej mierze od posiadanego przez użytkownika łącza, a ponieważ BitComet stara się je maksymalnie wykorzystać, transfer odbywa się z maksymalną prędkością.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, wydano BitComet na Windows 7, Vista i XP. Można używać go na starszych Windowsach, jednak nie gwarantujemy prawidłowego działania. Aplikacja umożliwia każdemu dostosowanie opcji do potrzeb, a ponieważ mamy wydanie BitComet pl, z pewnością nikomu nie potrzeba będzie tłumaczeń. Oczywiście program do działania potrzebuje stałego dostępu do sieci – im szybsze i stabilniejsze, tym lepszy będzie transfer.

BitComet umożliwia także czatowanie z innymi użytkownikami, dzięki czemu możemy dodatkowo nawiązać znajomości na całym świecie. Oczywiście do rozmów przyda się znajomość angielskiego – o ile nie rozmawiamy na polskim czacie. Jak wiec widać, BitComet może mieć różnorakie zastosowania.

Podobne Peer 2 Peer

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitComet 1.24Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie