Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitComet 1.22

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitComet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2010
Rozmiar: 6.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1925

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitComet 1.22

BitComet 1.22 to bardzo popularna aplikacja przeznaczona dla wszystkich użytkowników Internetu, którzy wymieniają się plikami za pośrednictwem systemu peer-to-peer. Program ten cieszy się wielkim uznaniem, a jeśli jeszcze nigdy nie miałeś z nim do czynienia, możesz samemu sprawdzić dlaczego. BitComet jest za darmo. Jednak trzeba ostrzec, że może instalować na Twoim komputerze oprogramowanie reklamowe. Należy więc uważać na opcje konfiguracji. Program BitComet został wydany polsku,to kolejna informacja, która może cieszyć.

Aplikacja umożliwia wyszukwianie plików i pobieranie ich wprost na twardy dysk komputera. Dodatkowo zaimplementowano tu spis stron z plikami torrent, dzięki czemu wystarczy kliknąc na link, aby program zaczął pobierać film, mp3 czy też grafikę. Konfiguracja BitComet jest dziecinnie prosta – sam ustalasz priorytety pobierania, możesz w dowolnej chwili przerwać i wznowić ściąganie, otrzymujesz też informacje o ilości seedów i peerów oraz statystyki pobierania. Jak więc widać dostępny na tej stronie do pobrania BitComet ma wszystko, co od tego typu aplikacji można wymagać.

Chcesz zwiększyć swoje zasoby plików muzycznych, filmów, teledysków, gier i innych aplikacji? Nic bardziej prostszego! Po prostu pobierz BitComet i przetestuj go w działaniu. Program ten wypróbowały miliony użytkowników na całym świecie, dlatego też dzięki niemu zyskujesz dostęp do nieprzebranych zasobów. Dzięki BitComet na pewno znajdziesz to, czego szukasz! Oczywiście możesz również udostępniać ludziom wybrane pliki – filmy, muzykę, itp. Bierz i dawaj samemu – dzięki darmowemu programowi BitComet życie staje się wygodniejsze!

Podobne Peer 2 Peer

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitComet 1.22Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie