Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitComet 1.13

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitComet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2009
Rozmiar: 5.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3025

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitComet 1.13

Najnowszy BitComet1.13 dostępny za free to program, który służy do wymiany plików w sieci Torrent. Darmowa aplikacja ta jest o wiele szybsza i sprawniejsza od inny programów, które w sieci funkcjonują pod kategorią wymiana plików. Ponadto BitComet dostępny za darmo jest bardzo stabilny, co powoduje, że z dnia na dzień program zyskuje sobie coraz większą popularność. Jego główną zaletą jest to, że pracuje on w tle, zajmując tym samym znikomą ilość zasobów systemowych.

Pobierz BitComet, który posiada wiele innych zalet, które skłaniają do ściągnięcia go z serwera naszego portalu:

- Najnowszy BitComet po polsku umożliwia modulacje szybkością transferu w sieci,
- Możliwość przerwania i wznowienia pobierania,
- BitComet pl umożliwia nam dodawanie do ściąganych plików rozszerzenie .bc,
- Program umożliwia odróznienie plików pobranych od jeszcze nie pobranych.

Jeśli będziemy mieć problem z BItComet to warto wejść na forum użytkowników. Pomoc w opanowaniu BitComet może się okazać zbędna, ponieważ jest to niezwykle porsty w obsłudze program. Konfiguracja BitComet nie powinna również nastręczyć trudności. Wszystkie ustawienia programu BitComet są czytelne i nie wymagają profesjonalnych umiejętności od użytkownika.

Darmowy BitComet, który znajduję się na na naszym serwisie jest wolny od jakiegokolwiek oprogramowania spyware, posiada także system automatycznej aktualizacji. Wiele udogodnień, które włączane są w programie automatycznie powoduje, że nasza praca jest o wiele szybsza i łatwiejsza. Program BitComet dział w Microsoft Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista. Bitcomet do pobrania na naszym serwisie to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich użytkowników tego systemu operacyjnego. Bitcomet  przyniosło producentom programu jeszcze większą popularność. Niezwykłą zaletą dla tej aplikacji jest także polski interfejs, czy też wbudowana przeglądarka. Najnowszy BitComet posiada także bardzo prosty kreator torrentów. Bitcommet przystosowany został do prostej pracy w domowych warunkach. Jest on łatwy w obsłudze, ale zarazem zawiera wiele ciekawych funkcji. Spolszczenie do BitComet nie jest potrzebne. BitComet na WIndows 7 zapewne pojawi sie po pojawieniu się wrsji finalnej noewgo systemu Microsoftu. BitComet działą również w Linux.

Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak BitComet, który jest dostępny w kategorii Peer to Peer. ­­Jeżeli jesteś zdecydowany, że chcesz używać tego wspaniałego programu na swoim komputerze wystarczy, że klikniesz Pobierz na stronie pobierz.pl. Download BitComet na naszym portalu.

Podobne Peer 2 Peer

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitComet 1.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie