Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitComet 1.02

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitComet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1362

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitComet 1.02

BitComet to jeden z najpopularniejszych klientów sieci BitTorrent, który oferuje wszystkie te opcje, które są niezbędne dla aplikacji tego typu. Download BitComet pozwala na jednoczesne pobieranie kilku plików, wznawianie procesu pobierania, ustawianie priorytetu downloadu wybranych plików, mapowanie portów, a także określanie limitów przesyłu i pobierania plików. Wszystkie te opcje i wiele innych są w BitComet za free udostępniane użytkownikom, dlatego warto sprawdzić możliwości programu na własnych oczach. BitComet jest po polsku, dlatego nikt nie powinien mieć problemów z poprawną jego konfiguracją.

Podobne Peer 2 Peer

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitComet 1.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie