Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitComet 1.02

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: BitComet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1362

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BitComet 1.02

BitComet to jeden z najpopularniejszych klientów sieci BitTorrent, który oferuje wszystkie te opcje, które są niezbędne dla aplikacji tego typu. Download BitComet pozwala na jednoczesne pobieranie kilku plików, wznawianie procesu pobierania, ustawianie priorytetu downloadu wybranych plików, mapowanie portów, a także określanie limitów przesyłu i pobierania plików. Wszystkie te opcje i wiele innych są w BitComet za free udostępniane użytkownikom, dlatego warto sprawdzić możliwości programu na własnych oczach. BitComet jest po polsku, dlatego nikt nie powinien mieć problemów z poprawną jego konfiguracją.

Podobne Peer 2 Peer

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitComet 1.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie