Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bearshare Ultra Accelerator 6.1.7.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Traffic Speeders
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2591

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bearshare Ultra Accelerator 6.1.7.0

Bearshare Ultra Accelerator to bardzo prosty dodatek do aplikacji Bearshare pozwalający na przyspieszenie i to w znaczny sposób tempa pobierania plików, dzięki wyszukiwaniu większej liczby źródeł. Bearshare Ultra Accelerator jest za darmo, dzięki czemu z jego możliwości może korzystać każdy użytkownik chcący przyspieszyć download plików na co Bearshare Ultra Accelerator na pewno pozwala. Oprócz tego, program umożliwia czyszczenie zakończonych i uszkodzonych plików, wznawianie połączeń z siecią, a także wznawianie przerwanego połączenia. Bearshare Ultra Accelerator nie jest po polsku, jednak jest to jedna z najprostszych aplikacji tego typu i dlatego brak Bearshare Ultra Accelerator pl nie powinien nikogo martwić. Program wykonuje większość zadań automatycznie i to wszystko w jednym bardzo przejrzystym oknie, co znacznie ułatwia jego obsługę. Wszystkie opcje w Bearshare Ultra Accelerator są za free co zachęca do przetestowania tej aplikacji, nawet w sytuacji gdy zapowiedzi twórców o dwukrotnym przyspieszaniu procesu pobierania wydają się nierealne. Bearshare Ultra Accelerator w full wersji do pobrania z naszej strony to jeden z najlepszych dodatków do Bearshare. Program ma bardzo małe wymagania, gdyż wystarczy tylko BearShare i system operacyjny XP lub Vista by Bearshare Ultra Accelerator mógł poprawnie działać. Twórcy idą z duchem czasu dlatego istnieje również wersja Bearshare Ultra Accelerator pod Windows 7. Nie ma za to edycji Bearshare Ultra Accelerator pod Mac i Linux.

Podobne Peer 2 Peer

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bearshare Ultra Accelerator 6.1.7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie