Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BearShare 8.1.0.72494

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Musiclab, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2009
Rozmiar: 11.95 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 68212

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BearShare 8.1.0.72494

Bearshare jest jednym z liderów rynku peer-2-peer. Program Bearshare działa w sieci Gnutella i można dzięki niemu bezpośrednio wymieniać za darmo pliki w internecie. Za pomocą Bearshare można bez ograniczeń ściągać pliki muzyczne i wideo. Najnowsza wersja Bearshare wyposażona jest w obsługę iPod oraz innych odtwarzaczy muzycznych. Download plików w Bearshare jest legalny – wszystkie pliki, które możesz ściągnąć w Bearshare są udostępniane przez właścicieli ich praw autorskich, dlatego nie musisz martwic się o legalność swojej kolekcji muzyki. W Bearshare czeka do pobrania niezwykle bogaty zbiór muzyczny i filmowy. Jak zapewnia strona oficjalna na Bearshare za free udostępniono ponad dwadzieścia milionów piosenek i filmów.

Najnowszy Bearshare to nie tylko program do wymiany plików w sieci P2P. Zgodnie z trendami rozwoju internetu Bearshare to teraz także program łączący ludzi. Jeśli chcesz nawiązać kontakty z ludźmi o podobnych poglądach i gustach w Bearshare, ściągnij plik instalacyjny i dołącz do milionowej społeczności Bearshare. Przez Bearshare za darmo znajdziesz nowych i starych znajomych, wymienisz poglądy i nowinki techniczne. W Bearshare można przeglądać profile innych użytkowników oraz ich biblioteki mediów.

W Bearshare za darmo możesz udostępniać, wyszukiwać i pobierać pliki audio i wideo w stu procentach legalnie. Przesłuchiwanie piosenek lub oglądanie filmów lub ich fragmentów jest bezpłatne, natomiast zależnie od wydawcy mogą być pobierane opłaty za ściągnięcie niektórych plików. Dzięki temu Bearshare posiada poparcie największych wytwórni i zapewnia pełną legalność materiałów przez niego dostępnych. Bearshare Lite jest dziełem innych autorów niż program Bearshare i nie jest jego wersją. Ściągnij Bearshare i pobierz muzykę popularnych artystów oraz utwory, które dopiero staną się hitami.

Bearshare serii 8.1 to szybkie ściąganie, efektywne wyszukiwanie plików, intuicyjna obsługa zapewniająca bezproblemowy dostęp do muzyki, playlist, kompilacji i wielomilionowej społeczności użytkowników. Nowości w Bearshare freeware wersji 8.0 to odświeżony wygląd z zbudowanym odtwarzaczem. Nowa funkcja „Bearshare Discover” pozwala na przyjemne przeszukiwanie zasobów programu, przeglądanie katalogów, list artystów, promowanych nowości czy polecanych utworów. Funkcja „Bearshare People” jest również nowością. To właśnie dzięki niej Bearshare serii 8.0 pomaga każdemu tworzyć profil użytkownika ze zdjęciami, łączyć się z innymi użytkownikami i dołączać do potężnych społeczności łączących ludzi o tych samych gustach.

W najnowszym Bearshare 8.1 pojawiła się funkcja Bearshare IM. Bearshare IM to komunikator pozwalający na kontakt z innymi zarejestrowanymi użytkownikami. Za pośrednictwem komunikatora można otrzymywać i wysyłać wiadomości nawet do niezalogowanych znajomych. Bearshare posiada funkcję wspólnego słuchania, dzięki któremu można zobaczyć czego słuchają znajomi i słuchać razem z nimi. Za pośrednictwem Bearshare freeware można bardzo prosto wysłać znajomym piosenki. Bearshare wyposażona jest w funkcję zabezpieczeń rodzicielskich pozwalających na włączanie bezpiecznych profili, blokowanie zawartości tylko dla dorosłych oraz zachowywanie ustawienia. Za pomocą Bearshare można również nagrywać płyty CD lub tworzyć playlisty mp3. Bearshare w wersji pl to znakomity program dostarczający legalna rozrywkę do twego komputera.

Bearshare działa po polsku od chwili instalacji. Do obsługi po polsku nie potrzebne jest dla Bearshare osobne spolszczenie. Bearshare działa tylko pod systemem Windows XP. Bearshare pod Vista, 95, NT, 98, Me i innych nie jest obsługiwany. Przyjdzie też poczekać na wersję Bearshare kompatybilną z Windows 7. Należy pamiętać, aby szukać programu Bearshare pod prawidłową nazwą a nie jak czasem błędnie jest szukana pod Bearshere, Bershare lub Bearschare. Ściągnij oryginalny Bearshare naszego działu Peer-to-Peer.

Podobne Peer 2 Peer

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BearShare 8.1.0.72494

dodał: piniox , 28.09.2016

Na HUJ się nadaje

dodał: ~kil , 18.11.2009

Czy ta wersja jest po polsku?

dodał: ~Anonim , 29.10.2009

Nie warto tego pobierać najlepsza wersja to 5.2.5 jednak zablokowano ja i nie da się połączyć

dodał: ~hans , 06.10.2009

działa to ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie