Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BearShare 6.2.0.51345 PL

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Musiclab, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.09.2008
Rozmiar: 8.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 9970

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BearShare 6.2.0.51345 PL

BearShare 6 to jedna z najlepszych aplikacji opartych o sieć Gnutella, która pozwala na wymianę plików w Internecie. Program jest ciągle rozwijany przez twórców dzięki czemu zyskuje sobie coraz większe grono użytkowników. BearShare 6 jest za darmo rozpowszechniany użytkownikom w wersji lite i pozwala na pobieranie i udostępnianie dowolnych plików. Download BearShare 6 pozwala również m.in. na przeglądanie pobieranego pliku wideo, a także przesłuchiwanie wybranego sampla kawałku muzycznego co eliminuje problem z pobieraniem niewłaściwie podpisanego pliku. BearShare 6 jest po polsku, dzięki czemu jego obsługa nie powinna sprawić nikomu żadnych problemów. Program pozwala na pobieranie pliku z kilku źródeł, automatyczne wznawianie przerwanego download i wiele wiele innych funkcji, które warto sprawdzić na własnej skórze.

Podobne Peer 2 Peer

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BearShare 6.2.0.51345 PL

dodał: ~Kuba , 26.08.2010

Microsoft ostrzega przed pobraniem na Viste!

dodał: ~Pawel , 17.10.2009

/?

dodał: ~Lol Nie Dam , 05.10.2009

Wescie Mnie To Jest Hamstwo Bo Nie Pobiera Się

dodał: ~Tomiim , 16.09.2009

nieumie tego pobrać wiec bez komenaza:) tak poprostu bywa

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie