Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BearShare 10.1

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Musiclab LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2010
Data modyfikacji: 13.02.2013
Rozmiar: 2,37 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 62666

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BearShare 10.1

BearShare 10 to nazwa dość znana i popularna wśród wszystkich użytkowników sieci p2p. Dzięki tej aplikacji można zyskać dostęp do nieprzeliczonej ilości plików będących w posiadaniu innych użytkowników. To nie wszystko – program daje również możliwość wysyłania wiadomości do internautów korzystających z niego, a także łączenia się z osobami, które mają podobne preferencje. Dostępny do pobrania BearShare daje więc liczne możliwości – sam zobacz, jakie!

BeraShare 10 pl jest – jak sama nazwa wskazuje – w naszym języku. Dlatego też nie powinno być żadnych problemów z obsługą opcji aplikacji oraz jej skonfigurowaniem. Jako kolejna wersja ma ona sporo nowości w stosunku do poprzednich. Jedną z innowacji w BearShare po polsku jest możliwość wyszukania pliku po sugestii – wpisujesz tylko fragment nazwy, a aplikacja sama zgaduje, o co może Ci chodzić. Warto też zauważyć, że BearShare 10 ma także filtr kontroli wulgarnej treści, dzięki czemu rodzice mogą być spokojni. Kolejną atrakcją, jaka oferuje BearShare, jest wbudowany odtwarzacz multimedialny. Możesz dzięki niemu natychmiast odtwarzać pobrane pliki, aby sprawdzić, czy pod nazwą nie kryje się przypadkiem co innego. Aplikacja pozwala także na tworzenie bibliotek tematycznych, co znacznie ułatwia dzielenie się z innymi zasobami.

Pobierz BearShare i zobacz wszystkie możliwości programu! Z pewnością nie będziesz zawiedziony, a kto wie – może stanie się on Twoim ulubionym narzędziem do bezpośredniej wymiany plików w sieci. Nie kosztuje Cię to ani grosza, więc spróbuj!

Podobne Peer 2 Peer

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BearShare 10.1

dodał: ~kotlet , 29.03.2012

dobre

dodał: ~OMG , 27.07.2010

świetny program;] zresztą najlepszy jaki tu jest reszta to syf...

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie