Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BearFlix

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Musiclab LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.09.2010
Rozmiar: 6.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 274

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BearFlix

BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych?  Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo. Dzięki jego pomocy możemy wyszukiwać, udostępniać oraz pobierać tego typu pliki. Mamy tu opcję „głębokiego wyszukiwania”, gwarantującą, że poszukiwania prowadzone będą naprawdę dokładnie. Jeśli ktoś używa lub używał BearShare, z pewnością od razu rozpozna interfejs, który jest tu dokładnie taki sam jak we wspomnianej aplikacji.

Download BearFlix nie zajmie dużo czasu. Plik instlacyjny ma poniżej 7 MB. Aplikacja oferuje wszystkie wygody – wznawianie przerwanych transferów, odtwarzacz mulitmedialny, narzędzia kontroli rodzicielskiej, ochronę antywirusową i wiele innych. Dodatkowym plusem jest fakt, że BearFlix jest po polsku i żaden użytkownik nie powinien mieć problemów z wyborem pożądanych opcji. Ten program oferuje także duży nacisk na funkcje społecznościowe. Możemy dzięki niemu podejrzeć profil innego użytkownika, oferowane pliki, zdjęcia oraz dokumenty. Dodatkowym atutem jest sugerowanie nazw, dzięki czemu nie musimy w wyszukiwarce wpisywać pełnej nazwy szukanego nagrania – wystarczą pierwsze litery, a program sam zasugeruje całość.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, BearFlix działa pod Windowsami. Nie stwierdzono żadnych problemów  zużywaniem aplikacji pod Vista i XP. Także na Windows 7 BearFlix spisuje się bez zarzutu. Oczywiście w celu wyciągnięcia optymalnych korzyści poleca się jak najszybsze łącze internetowe – od tego zależy prędkość transmisji danych. BearFlix to aplikacja, która pozwoli na wzbogacenie kolekcji klipów wideo i nagrań. Jedynym minusem jest fakt, że wyskakują tu reklamy – ale da się do tego przyzwyczaić.

Podobne Peer 2 Peer

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • qBittorrent

  qBittorrent jest klientem sieci BitTorrent o sporych możliwościach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BearFlixAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie