Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Azureus Vuze 4.3.0.4

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Vuze, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2604

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Azureus Vuze 4.3.0.4

Azureus Vuze to program peer-2-peer działający jako klient sieci BitTorrent, napisany w języku Java. Protokół BitTorrent umożliwia wymianę plików przez internet, wysyłanie oraz, oczywiście, ściąganie a ilość poszczególnych działań jest monitorowana, aby zapewnić sprawiedliwy i równy dostęp do danych. Azerus Vuze oferuje funkcje podobne do innych klientów P2P, jednak od konkurencji odróżnia go chęć przyciągnięcia klientów szerokim wachlarzem funkcji nie związanych bezpośrednio z wymiana plików. Widać to po interfejsie, który mniej przypomina znany układ okienka peer-to-peer a bardziej przywodzi na myśl na przykład iTunes. Azureus Vuze działa po polsku. Porównaj inne programy Peer-to-peer i Azureus Vuze – ściągnij już teraz.

Co nowego w Azureus Vuze 4.3? Paradoksalnie autorzy nie skupili się na dodawaniu funkcji lecz na ich usuwaniu z programu. Poprzednia wersja miała być krokiem w kierunku rozwoju klientów peer-to-peer jednak wbrew oczekiwaniom producenta, bogactwo jej funkcji spotkało się z krytyką użytkowników. Teraz, w myśl zasady „mniej to więcej”, Vuze został odchudzony, dzięki czemu działa szybciej i zużywa aż 3 razy mniej pamięci operacyjnej.

Spore zmiany wprowadzono w systemie wyszukiwania plików - kolorowe kody pozwolą szybko odszukać najlepszy plik do ściągania a usuniecie kilku niepotrzebnych funkcji sprawia, że szukanie trwa krócej. Nawet tak proste jak by się wydawało rozwiązanie jak powiększenie przycisku Pobierz znacznie podniesienie funkcjonalności programu. Ulepszona została integracja z przeglądarką. Program nie będzie się już domyślnie otwierał na stronie Vuze HD Network, co było uciążliwe dla osób nie korzystających z tej usługi. Pomocną funkcją jest konwertowanie formatu plików wideo w czasie przenoszenia ich z komputera na takie urządzenia jak iPod, iPhone, Xbox 360, PSP, Playstation 3 czy Tivo. Pobierz Azureus Vuze za free.

Użytkownicy strony Vuze HD Network ucieszą się z prostszego rozkładu strony, mniej rozbudowanej grafiki i pominięcia niepotrzebnych usług. Vuze pożegnało się także z opcją dzielenia się plikami i komentarzami z przyjaciółmi. Według ankiet była to najmniej używana funkcja, w związku z czym Azureus Vuze 4.3.0.4 czyli najnowszy Vuze, nie będzie starał się wyręczać serwisów społecznościowych w łączeniu ludzi. Vuze 4.3.0.4 posiada także kilka drobnych poprawek oraz ulepszoną współprace z linkami Magnet. Azureus Vuze można pobrać za darmo

Licencja

Azureus Vuze nie jest trial. Licencja, na jakiej dystrybuowany jest Azureus Vuze 4.3 to freeware – program można pobrać i używać całkowicie bezpłatnie. Oczywiście trzeba w tym miejscu przypomnieć, że darmowy Azerus Vuze nie może służyć do pobierania plików, których autorzy nie udzielili na to zgody a co za tym idzie pobieranie może być niezgodne z licencją producenta lub polskim prawem.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilny jest Azureus Vuze 4.3 to Windows 7, Windows XP, oraz Windows Vista. Jest dostępny Azureus Vuze w wersji pl. Nie jest wymagane do Azureus Vuze specjalne spolszczenie.

Wymagania sprzętowe

Aby program Azureus Vuze wykonywał sprawny download plików, producent określa następujące wymagania sprzętowe: procesor 2 GHz, 1 GB pamięci RAM, DirectX 9.0 oraz przeglądarka internetowa (Internet Explorer lub Firefox).

Azureus Vuze 4.3 – download teraz za darmo. Azureus Vuze 4.3 służy do ściągania plików z internetu za free. Pobierz Azureus Vuze 4.3, który działa po polsku.

Podobne Peer 2 Peer

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Azureus Vuze 4.3.0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie