Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Azureus Ultra Accelerator 2.6.8.0

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Traffic Speeders
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2783

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Azureus Ultra Accelerator 2.6.8.0

Najnowszy program Azureus free jest klientem sieci torrent, który umożliwia udostępnianie i pobieranie plików. Aplikacja Azureus download pozwala pobierać pliki z komputerów użytkowników znajdujących się na całym świecie. Darmowy Azureus po polsku nie jest tradycyjnym klientem p2p. Działanie jego jest nie co odmienne od standardu działania klientów p2p typu mldonkey czy emule. Darmowy Azureus jest obecnie bardzo popularnym programem w Polsce. Jako program bardzo rozwinięty Azureus free pozwala na pobieranie wielu plików jednocześnie, dzięki czemu cel jaki chcemy osiągnąć jest dużo szybszy. Azureuz może także wszelakie ściągane pliki grupować w foldery. To my sami decydujemy w jakich folderach Azereusa dane pliki mają się znaleźć.

Najnowszy Azureus download ma wiele innych ciekawych funkcji, które skłaniają do ściągnięcia go z serwera pobierz.pl :

- kolejkowanie zadań,
- Azureus potrafi nadawać priorytety,
- najnowszy Azureus ma natychmiastowy dostęp do najważniejszych informacji o pobieranym torrencie,
- program ten działa na zasadzie linków.

Jedynym wymogiem, który musi być spełniony aby program działał jest posiadanie Javy. Oprogramowanie Java do Azuresa dostępne jest także na portalu pobierz.pl Aplikacja Azureus jest bardzo łatwa zarówno w konfiguracji, jak i w obsłudze. Producenci zadbali o to aby każdy klient miał dokładny opis - jak używać programu oraz jakie są w nim najważniejsze funkcje. Najnowszy Azureus za darmo to także torrent, który wykorzystuje tylko jeden port dla wszystkich torrentów. Ma on też możliwość szybkiego wznawiania częściowo pobranych plików.
Na stronie pobierz.pl można bez problemu ściągnąć program Azureus na swój komputer klikając w button Pobierz, który posiada wiele wtyczek rozszerzających możliwości programu. Ta darmowa aplikacja ma bardzo rozbudowany i w dużym stopniu modyfikowany interfejs. Najnowszy program tego typu daje wszystkim klientom wiele możliwości i ogromną ilość najnowszych funkcji.

­Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak Azureus, który jest dostepny w kategorii Peer 2 Peer. ­Azureus za darmo obsługiwany jest w języku polskim. Można go odtwarzać na systemie operacyjnym Microsoft Windows ME/NT4/2000/XP/2003/Vista. Producentem tej aplikacji jest Azureus Team, a sam program posiada licencję freeware. Już teraz możesz pobrać go bezpośrednio z naszego serwera pobierz.pl. Gwarantujemy, że program Azureus dostępny zarówno w języku angielskim jak i po polsku znajdzie się na danym komputerze zupełnie za darmo. Wystarczy kilka kliknięć i już można korzystać z tej świetnej aplikacji.

Podobne Peer 2 Peer

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Azureus Ultra Accelerator 2.6.8.0

dodał: ~mattbaker , 28.03.2009

jak sie to pobiera?

dodał: ~ , 24.02.2009

azureus nie jest tak dobry jak konkurenckja

dodał: ~ , 24.02.2009

azureus zdecydowanie!

dodał: ~bodzio , 19.02.2009

azureus lepszy czy flashget?

dodał: ~tuba , 17.02.2009

azureus jest wg mnie dobrym antywirusem, bardzo go lubie bo ma duzo opcji

dodał: ~kondi , 17.02.2009

azureus nie jest chyba do konca sprawdzony przez ludzie, rozne zdania o azureus chodza

dodał: ~?! , 17.02.2009

azureus dziala roznie...

dodał: ~? , 17.02.2009

azerues powaznie was przyspiesza?

dodał: ~dwnld>> , 14.02.2009

ciekawy jestem jak ten azerues dziala... wlasnie sciagam na dysk i zaraz instaluje :)

dodał: ~jush , 09.02.2009

mi azerues wcale nie przyspiesza transferu nie wiem czy moze byc to spowodowane

dodał: ~maniek , 05.02.2009

azerues to dobra konkurecnja dla flashgeta ;) z ciekawoscia bede sledzil jak sie bedzie rozwijal

dodał: ~wins , 27.01.2009

azerues jest dormowy i to na plus, qmpel mowil ze dosc szybko dziala a ja osobiscie dopiero dzis zainstaluje :)

dodał: ~lop , 21.01.2009

hmm chetnie sprawdze czy ten azerues rzeczywiscie przespieszy 2 razy (;

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie