Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ares 1.8.1 Lite

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Aresgalaxy
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 886 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 9154

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ares 1.8.1 Lite

Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami. Wersja Lite zalecana jest użytkownikom systemu Windows 98/ME.

Program segreguje w katalogi udostępniane zbiory, które można segregować według wybranych kryteriów i przeszukiwać za pomocą multiwyszukiwarki. Mamy możliwość ustawianie serwerów proxy, ustawiania limitów pobieranym i wysyłanym pliką. Dostępny jest również odtwarzacz, który umożliwia podglądanie ściąganych plików. Z innymi użytkownikami można komunikować się za pomocą wbudowanego czata.

Podobne Peer 2 Peer

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ares 1.8.1 Lite

dodał: ~emilia , 19.07.2009

jest super

dodał: ~dawid , 07.05.2009

jest ok

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie