Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arctic Torrent 1.2.3

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Arctic Torrent
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 550 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2813

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Arctic Torrent 1.2.3

Arctic Torrent 1.2.3 to jeden z najprostszych klientów sieci BitTorrent, którego opcje zostały ograniczone do minimum, nie osłabiając przy tym jego skuteczności. Choć Arctic Torrent nie jest po polsku, to korzystanie z tego programu jest banalnie proste, gdyż jego interfejs składa się z kilku niezbędnych i bardzo przejrzystych opcji. Download Arctic Torrent pozwala na pobranie plików torrent, nie obciążając przy tym zbytnio zasobów systemowych, co jest mankamentem innych aplikacji tego typu. Ponadto Arctic Torrent za free udostępniany użytkownikom, pozwala na ograniczenie szybkości pobierania i wysyłania plików, a także wyświetla wszelkie niezbędne informacje o pobieranym pliku i jego źródle.

Podobne Peer 2 Peer

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • BitComet

  BitComet to program do wymiany plików w internecie. Korzysta z sieci TORRENT. W pełni kompatybilny z Bittorrent. Zaletą programu jest wyjątkowa prostota obsługi.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Arctic Torrent 1.2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie