Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aquila 1.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: David Swe Productions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 139 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 407

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Aquila 1.2

Aquila to aplikacja będąca prostą wyszukiwarką plików torrent, która w znaczny sposób pozwala przyspieszyć odnajdowanie i pobieranie interesujących nas plików z sieci. Aquila nie jest pl jednak jej obsługa jest na tyle czytelna, że absolutnie nikt nie powinien mieć z nią problemów. Wystarczy tylko w oknie wyszukiwarki wpisać interesującą nas nazwę, a program już sam przeszuka serwis w jej poszukiwaniu. Download Aquila pozwala także na dodanie do bazy programu własnych stron z plikami torrent, co wpływa na większą skuteczność programu. Aquila jest za free udostępniana użytkownikom, dlatego każdy może przetestować jej możliwości już teraz.

Podobne Peer 2 Peer

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aquila 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie