Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aquila 1.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: David Swe Productions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 139 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 407

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Aquila 1.2

Aquila to aplikacja będąca prostą wyszukiwarką plików torrent, która w znaczny sposób pozwala przyspieszyć odnajdowanie i pobieranie interesujących nas plików z sieci. Aquila nie jest pl jednak jej obsługa jest na tyle czytelna, że absolutnie nikt nie powinien mieć z nią problemów. Wystarczy tylko w oknie wyszukiwarki wpisać interesującą nas nazwę, a program już sam przeszuka serwis w jej poszukiwaniu. Download Aquila pozwala także na dodanie do bazy programu własnych stron z plikami torrent, co wpływa na większą skuteczność programu. Aquila jest za free udostępniana użytkownikom, dlatego każdy może przetestować jej możliwości już teraz.

Podobne Peer 2 Peer

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • BearFlix

  BearFlix jest specyficzną odmianą aplikacji typu p2p. Na czym polega odmienność tego programu od całej reszty podobnych? Dostępny do pobrania BearFlix skupia się głównie na plikach wideo.

 • Azureus Vuze

  Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aquila 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie