Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

aMule 2.1.3

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: AMule Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 6.9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1742

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis aMule 2.1.3

aMule to klient rozproszonej sieci ed2k, który jest klonem chyba najbardziej popularnej aplikacji tego typu, a mianowicie eMule. Cechą charakterystyczną  tej aplikacji jest multiplatformowość, gdyż można ją uruchomić na większości dostępnych systemów operacyjnych. aMule jest za darmo rozpowszechniany użytkownikom na licencji GPL. Download aMule pozwala na pobieranie plików, wstrzymywanie i wznawianie pobierania, a także automatyczne aktualizowanie listy serwerów. aMule nie jest pl ale jego obsługa nie powinna nikomu sprawić większych problemów. Jeśli szukasz dobrego klienta sieci ed2k to najnowszy aMule za free dostępny na pobierz na pewno sprosta twoim oczekiwaniom. 

Podobne Peer 2 Peer

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: aMule 2.1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie