Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLTorrent 2.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Marbit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1853

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLTorrent 2.2

ALLTorrent jest polskim program stworzonym do wymiany legalnych plików w sieci P2P.

Program ma służyć do ściągania darmowych plików udostępnionych za zgodą autorów - pobieranie innych plików jest nie zgodne z prawami autorskimi i stanowi naruszenie licencji programu. Program wcześniej nazywał się MarBitTorrent- stworzyła go ta sama grupa co popularny odtwarzacz wiedo ALLPlayer. ALLTorrent bazuje na programie BitTornado, jest prosty w użyciu umożliwia ściąganie wielu plików na raz, ustawianie prędkości pobieranych danych, wstrzymywanie i wznawianie pobieranych plików.

Podobne Peer 2 Peer

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • Kazaa Lite

  Spolszczenie kolejnej wersji Kazaa Lite, programu do wymiany plików w sieci P2P

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLTorrent 2.2

dodał: ~viagroman , 06.04.2010

cool soft!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie