Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALLTorrent 2.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Marbit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1852

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALLTorrent 2.2

ALLTorrent jest polskim program stworzonym do wymiany legalnych plików w sieci P2P.

Program ma służyć do ściągania darmowych plików udostępnionych za zgodą autorów - pobieranie innych plików jest nie zgodne z prawami autorskimi i stanowi naruszenie licencji programu. Program wcześniej nazywał się MarBitTorrent- stworzyła go ta sama grupa co popularny odtwarzacz wiedo ALLPlayer. ALLTorrent bazuje na programie BitTornado, jest prosty w użyciu umożliwia ściąganie wielu plików na raz, ustawianie prędkości pobieranych danych, wstrzymywanie i wznawianie pobieranych plików.

Podobne Peer 2 Peer

 • Hamachi

  Hamachi to program typu VPN (Virtual Private Network). Hamachi pozwala tworzyć wirtualne sieci typu LAN, każdy może stworzyć swoją własną, prywatną sieć.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • easyMule

  Obecnie na rynku mamy dostęp do całego szeregu ciekawych klientów sieci p2p. Jedną z najświeższych i bez wątpienia najciekawszych propozycji w tej kategorii jest program o nazwie easyMule.

 • iMesh

  iMesh to jeden z najpopularniejszych programów, służący do bezpośredniej wymiany plików w systemie p2p. Najnowsza wersja to sporo dodatków oraz nowych, przydatnych funkcji!

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALLTorrent 2.2

dodał: ~viagroman , 06.04.2010

cool soft!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie