Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ABC Yet Another Bittorrent Client 3.1

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: ABC Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 733

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ABC Yet Another Bittorrent Client 3.1

ABC [ Yet Another Bittorrent Client ] 3.1 to klient sieci BitTorrent, który charakteryzuje niezwykła prostota działania, oraz bardzo niskie wykorzystanie zasobów systemowych. ABC [ Yet Another Bittorrent Client ] nie jest po polsku, jednak czytelny interfejs programu sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. ABC [ Yet Another Bittorrent Client ] pozwala na download pliku torrent i jego bezpośrednie pobieranie na dysk. Dzięki tej niewielkiej aplikacji możliwe staje się również ustawianie priorytetu pobieranych plików, wstrzymanie oraz wznawianie procesu pobierania, a także otwarcie kilku plików jednocześnie. Jeśli szukasz dobrego klienta sieci BitTorrent to najnowszy ABC [ Yet Another Bittorrent Client ] za darmo dostępny na pobierz jest doskonałą propozycją dla Ciebie. 

Podobne Peer 2 Peer

 • DC++

  DC++ to aplikacja, która umozliwia pobieranie i udostepnianie plików multimedialnych innym uzytkownikom poprzez łacze internetowe. Najnowsza wersja za darmo na Pobierz.pl!

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • uTorrent

  Pobierz uTorrent 3.3 za free. uTorrent umożliwia download plików z internetu, działa po polsku i nie obciąża systemu. Ściągnij za darmo uTorrent.

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ABC Yet Another Bittorrent Client 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie