Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Azureus Vuze 4.7.0.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Azureus Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2010
Data modyfikacji: 15.12.2011
Rozmiar: 9,27 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7786

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Azureus Vuze 4.7.0.2

Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze. Jak na klasycznego klienta p2p przystało, download Vuze za free pozwala na ściąganie plików, wznawianie i przerywanie procesu pobierania, kolejkowanie zadań, a także ustawianie limitów transferu danych.

Dzięki prostemu narzędziu konfiguracji Azureus do pobrania z naszego serwisu potrafi w pełni wykorzystać możliwości danego łącza internetowego i bardzo dobrze funkcjonuje nawet w zamkniętych sieciach, gdzie użytkownicy są skazani na wewnętrzne IP. Vuze/Azureus  jest za darmo udostępniany użytkownikom, dzięki czemu każdy może przetestować ten program bez ponoszenia żadnych kosztów. Download Azureus to doskonała oferta dla wszystkich użytkowników, korzystających z zasobów sieci BitTorrent. Azureus pl doskonale integruje się z systemem operacyjnym i przechwytuje pobieranie wybranych plików torrent. Najnowsza wersja programu charakteryzuje się również nowym interfejsem, który jest dużo bardziej czytelny niż poprzedni, a także większą szybkością działania. Ponadto Vuze został wyposażony w zaawansowaną przeglądarkę i wyszukiwarkę plików multimedialnych, która ułatwia poszukiwania interesujących nas plików.

Program został napisany w Java, dlatego do jego poprawnego działania niezbędna jest instalacja Java Runtime Environment także dostępnego dla Azureus na pobierz. Na koniec warto również pamiętać, że Azureus działa z Windows 7 oraz z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Istnieje również specjalna wersja Azureus na Linux, dzięki czemu praktycznie każdy posiadacz komputera może uzyskać dostęp do tej aplikacji. 

Podobne Peer 2 Peer

 • StrongDC

  StrongDC++ 2 to propozycja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy korzystają z dobrodziejstw systemu bezpośredniej wymiany plików. Jest to zarazem „wariacja” na temat bardzo popularnego DC++, czyli jednego z najlepszych klientów sieci tego typu.

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem

 • Kiwi Alpha

  Kiwi Alpha 2.5.4 to program służący do wyszukiwania i pobierania plików działający w sieci P2P. Kiwi Alpha pozwala na download danych z innymi sieciami (Morpheus, LimeWire, BearShare, Grokster, Gnucleus, Swapper czy Shareaza).

 • Ares

  Ares jest opensourcowym klientem sieci P2P, który umożliwia dzielenie się plikami z innymi użytkownikami.

 • FrostWire

  FrostWire to program peer-2-peer pozwalający na wymianę plików, działający w sieci Gnutella w oparciu o silnik aplikacji LimeWire.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Azureus Vuze 4.7.0.2

dodał: ~Nick: Acze do kibla : Bardzofajn , 14.10.2010

Bardzofajny program POlecam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie