Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Azureus Vuze 4.7.0.2

Kategoria: Peer 2 Peer
Producent: Azureus Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2010
Data modyfikacji: 15.12.2011
Rozmiar: 9,27 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7889

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Azureus Vuze 4.7.0.2

Azureus to jeden z najpopularniejszych programów p2p do wymiany plików przy wykorzystaniu sieci BitTorrent. Warto jednak pamiętać, że od niedawna aplikacja ta ukazuje się pod zmienioną nazwą, a mianowicie Vuze. Jak na klasycznego klienta p2p przystało, download Vuze za free pozwala na ściąganie plików, wznawianie i przerywanie procesu pobierania, kolejkowanie zadań, a także ustawianie limitów transferu danych.

Dzięki prostemu narzędziu konfiguracji Azureus do pobrania z naszego serwisu potrafi w pełni wykorzystać możliwości danego łącza internetowego i bardzo dobrze funkcjonuje nawet w zamkniętych sieciach, gdzie użytkownicy są skazani na wewnętrzne IP. Vuze/Azureus  jest za darmo udostępniany użytkownikom, dzięki czemu każdy może przetestować ten program bez ponoszenia żadnych kosztów. Download Azureus to doskonała oferta dla wszystkich użytkowników, korzystających z zasobów sieci BitTorrent. Azureus pl doskonale integruje się z systemem operacyjnym i przechwytuje pobieranie wybranych plików torrent. Najnowsza wersja programu charakteryzuje się również nowym interfejsem, który jest dużo bardziej czytelny niż poprzedni, a także większą szybkością działania. Ponadto Vuze został wyposażony w zaawansowaną przeglądarkę i wyszukiwarkę plików multimedialnych, która ułatwia poszukiwania interesujących nas plików.

Program został napisany w Java, dlatego do jego poprawnego działania niezbędna jest instalacja Java Runtime Environment także dostępnego dla Azureus na pobierz. Na koniec warto również pamiętać, że Azureus działa z Windows 7 oraz z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Istnieje również specjalna wersja Azureus na Linux, dzięki czemu praktycznie każdy posiadacz komputera może uzyskać dostęp do tej aplikacji. 

Podobne Peer 2 Peer

 • LimeWire

  Pobierz LimeWire 5.4.6 za darmo. LimeWire 5.4.6 umożliwia download plików z sieci. Ściągnij za free LimeWire 5.4.6 po polsku.

 • BitTorrent

  BitTorrent jest prostym i pozbawionym interfejsu graficznego klientem sieci o tej samej nazwie.

 • eMule 0.50

  eMule 0.50 to niewielka aplikacja, która zalicza się do najpopularniejszych programów na świecie przeznaczonych do bezpośredniej wymiany plików – czyli peer-to-peer. Dzięki niej możesz zwiększać swoje zasoby filmów, gier i muzyki, a także samemu dzielić się ze światem swoimi zasobami.

 • BearShare

  Pobierz jeden z najpopularniejszych programów do ściągania muzyki - BearShare!!

 • Shareaza

  Darmowy program Shareaza służy wymianie plików ze światem


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Azureus Vuze 4.7.0.2

dodał: ~Nick: Acze do kibla : Bardzofajn , 14.10.2010

Bardzofajny program POlecam

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Peer 2 Peer


Kategorie