Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Swallow 2.0

Kategoria: P2M (peer2mail)
Producent: Hakerzy.NET
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 756 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 912

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Swallow 2.0

Swallow jest programem do udostępniania i pobierania plików z sieci P2M wykorzystującej do tego celu skrzynki pocztowe.

Program jest niezwykle prosty w użyciu, składa się praktycznie z jednego okna nawigacyjnego. By rozpocząć wymiane plików należy załozyc konto - robimy to z poziomu programu.
Do zalet programu nalezy zaliczyć to że Swallow nie wymaga instalacji, szybki transfer plików, anonimowość, kompresje danych, proste i szybkie zakładanie kont.

Podobne P2M (peer2mail)

  • Peer2Mail 1.61.11

    Peer2Mail to program umożliwiający wymianę danych przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. Jest to jedna z bardziej popularnych aplikacji tego typu, która umożliwia wysyłanie plików na wskazane skrzynki, a także ich download, który w Peer2Mail jest niezwykle szybki.

  • DURIE 0.3.11.0

    P2MDURIE to kolejny program umożliwiający wymianę plików przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. DURIE pl umożliwia wysyłanie plików na wskazane skrzynki, a także ich download, dzięki czemu bezpiecznie i szybko można się wymieniać danymi z przyjaciółmi czy rodziną.

  • Moorhunt 0.5.4.0

    Moorhunt 0.5.4.0 to jeden z najpopularniejszych i najlepszych klientów P2M, który umożliwia wymianę plików przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. Zasada działania tego typu aplikacji jest niezwykle prosta.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Swallow 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

P2M (peer2mail)


Kategorie