Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Peer2Mail 1.61.11

Kategoria: P2M (peer2mail)
Producent: Ran Geva
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2918

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Peer2Mail 1.61.11

Peer2Mail to program umożliwiający wymianę danych przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. Jest to jedna z bardziej popularnych aplikacji tego typu, która umożliwia wysyłanie plików na wskazane skrzynki, a także ich download, który w Peer2Mail jest niezwykle szybki.

Program umożliwia również dzielenie plików na segmenty, co jest bardzo przydatne zwłaszcza w przypadku większych plików oraz ich archiwizację. Peer2Mail jest za darmo dostępny w pełnej wersji na naszej stronie. Co bardzo ważne, Peer2Mail jest po polsku, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z zapoznaniem się z zaletami tej aplikacji. Poszukaj też innych aplikacji w dziale P2M.

Podobne P2M (peer2mail)

  • Swallow 2.0

    Swallow jest programem do udostępniania i pobierania plików z sieci P2M wykorzystującej do tego celu skrzynki pocztowe.

  • Moorhunt 0.5.4.0

    Moorhunt 0.5.4.0 to jeden z najpopularniejszych i najlepszych klientów P2M, który umożliwia wymianę plików przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. Zasada działania tego typu aplikacji jest niezwykle prosta.

  • DURIE 0.3.11.0

    P2MDURIE to kolejny program umożliwiający wymianę plików przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. DURIE pl umożliwia wysyłanie plików na wskazane skrzynki, a także ich download, dzięki czemu bezpiecznie i szybko można się wymieniać danymi z przyjaciółmi czy rodziną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Peer2Mail 1.61.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

P2M (peer2mail)


Kategorie