Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Moorhunt 0.5.4.0

Kategoria: P2M (peer2mail)
Producent: Saor, Asator
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 4.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 7055

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Moorhunt 0.5.4.0

Moorhunt 0.5.4.0 to jeden z najpopularniejszych i najlepszych klientów P2M, który umożliwia wymianę plików przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. Zasada działania tego typu aplikacji jest niezwykle prosta. Użytkownik zakłada skrzynki pocztowe w różnych miejscach, a następnie za pośrednictwem klienta P2M wysyła na nie pliki, które zazwyczaj dzielone są na segmenty. Gdy dany plik zostanie w całości wysłany na skrzynki pocztowe, program generuje specjalne adresy, które można podać znajomym, dzięki czemu będą mogli oni pobrać dany plik. Najlepszym klientem, za pomocą którego możliwa jest wymiana plików poprzez e-mail, jest właśnie Moorhunt do pobrania z naszej strony, który oferuje możliwość wysyłania, jak i pobierania plików, a także odznacza się wysokimi transferami.

Download Moorhunt pozwala na jednoczesne ściąganie kilku plików, a także ich dzielenie na segmenty podczas wysyłki, co przyspiesza ich pobieranie, a także upload. Moorhunt jest po polsku co znacznie ułatwia korzystanie z programu. Warto także zajrzeć na polską stronę programu, gdzie można znaleźć liczne tutoriale wyjaśniające bardziej szczegółowo działanie tej aplikacji. Spolszczenie Moorhunt jest bardzo dobre i obejmuje także pliki pomocy. Warto pamiętać, że aby program ten działał poprawnie, wymagana jest instalacja bibliotek .NET FrameWork. Moorhunt jest za free udostępniany użytkownikom, dzięki czemu każdy ma okazję sam sprawdzić czy rzeczywiście program ten jest bardziej wydajny od innych aplikacji tego typu. Moorhunt działa z Windows 7 oraz z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Istnieje również specjalna wersja Moorhunt na Linux.

Pobierz Moorhunt i sprawdź jak działa ten popularny klient P2M pozwalający na wymianę plików w sieci przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. Inne podobne programy do pobrania w kategorii P2M.

Podobne P2M (peer2mail)

  • DURIE 0.3.11.0

    P2MDURIE to kolejny program umożliwiający wymianę plików przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. DURIE pl umożliwia wysyłanie plików na wskazane skrzynki, a także ich download, dzięki czemu bezpiecznie i szybko można się wymieniać danymi z przyjaciółmi czy rodziną.

  • Swallow 2.0

    Swallow jest programem do udostępniania i pobierania plików z sieci P2M wykorzystującej do tego celu skrzynki pocztowe.

  • Peer2Mail 1.61.11

    Peer2Mail to program umożliwiający wymianę danych przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. Jest to jedna z bardziej popularnych aplikacji tego typu, która umożliwia wysyłanie plików na wskazane skrzynki, a także ich download, który w Peer2Mail jest niezwykle szybki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Moorhunt 0.5.4.0

dodał: ~madej152 , 06.03.2009

bardzo dobry program

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

P2M (peer2mail)


Kategorie