Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DURIE 0.3.11.0

Kategoria: P2M (peer2mail)
Producent: progmaq.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2008
Rozmiar: 807 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1969

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DURIE 0.3.11.0

P2MDURIE to kolejny program umożliwiający wymianę plików przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. DURIE pl umożliwia wysyłanie plików na wskazane skrzynki, a także ich download, dzięki czemu bezpiecznie i szybko można się wymieniać danymi z przyjaciółmi czy rodziną. Polski i bardzo czytelny interfejs sprawiają, że nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą.

Program DURIE za free umożliwia segmentowanie plików oraz sprawdzenie czy wszystkie segmenty znajdują się na danej skrzynce, dzięki czemu możliwość pobrania niedziałającego pliku jest ograniczona do minimum. Jeśli szukasz dobrej aplikacji P2M to pobierz DURIE i sprawdź jak działa ten bardzo dobry klient wymiany plików. Do pobrania także inne aplikacje z tej serii w dziale P2M.

Podobne P2M (peer2mail)

  • Peer2Mail 1.61.11

    Peer2Mail to program umożliwiający wymianę danych przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. Jest to jedna z bardziej popularnych aplikacji tego typu, która umożliwia wysyłanie plików na wskazane skrzynki, a także ich download, który w Peer2Mail jest niezwykle szybki.

  • Moorhunt 0.5.4.0

    Moorhunt 0.5.4.0 to jeden z najpopularniejszych i najlepszych klientów P2M, który umożliwia wymianę plików przy wykorzystaniu skrzynek pocztowych. Zasada działania tego typu aplikacji jest niezwykle prosta.

  • Swallow 2.0

    Swallow jest programem do udostępniania i pobierania plików z sieci P2M wykorzystującej do tego celu skrzynki pocztowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DURIE 0.3.11.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

P2M (peer2mail)


Kategorie