Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ziuum

Kategoria: Komunikatory
Producent: CR Media SA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1138

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ziuum

­Na rynku komunikatorów pojawił się nowy program. Komunikator Ziuum chce zawalczyć o użytkowników kilkoma nowoczesnymi funkcjami, w tym możliwością oglądania telewizji oraz atrakcyjnym, trójwymiarowym interfejsem. Producent reklamuje Ziuum jako multikomunikator, ponieważ obsługuje on siedem protokołów - Gadu Gadu, MSN Messenger, ICQ, Google Talk (GTalk), Yahoo Messenger, AOL oraz Ziuum. W Ziuum można prowadzić za darmo rozmowy tekstowe, głosowe, wideo, w tym konferencje z wieloma osobami naraz. Ziuum w wersji pl działa od chwili instalacji. Bądź pierwszym, który używa Ziuum – ściągnij z naszego serwisu już teraz.

Dzięki obsłudze RSS można śledzić najnowsze wiadomości z wybranego tematu - sport, serwis z kraju i ze świata plotki, pogoda, moda i inne. Poprzez najnowszy Ziuum umożliwia download wiadomości e-mail z dowolnej ilości kont a o nowej poczcie zawiadamiają automatyczne komunikaty. Jeśli chcesz wyrazić uczucia używając emotikony, Ziuum idzie o krok dalej i wprowadza emotifony czyli emotikony dźwiękowe.

Ziuum pozwala tanio wysyłać SMSy na komórki oraz wykonywać rozmowy telefoniczne z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce oraz na świecie. Dodatkowo, można wykupić numer telefoniczny w dowolnej strefie numeracyjnej w Polsce i odbierać oraz wykonywać połączenia jak z normalnego telefonu. Za pośrednictwem Ziuum można oglądać Pino TV, stację muzyczno-rozrywkową oraz klipy z serwisu Patrz.pl. Ściągnij i używaj Ziuum za darmo.

Ziuum przyciąga uwage swym trój wymiarowym interfejsem. Istnieje możliwość przechodzenia między wyglądem 2D i 3D. Okienko Ziuum można dowolnie zmieniać przy pomocy skórek. W przyszłości będzie możliwość zaprojektowania i dodania swojej własnej skórki do Ziuum. Bardzo przekonywująca cechą Ziuum jest kompletny brak reklam – brak banerów, wyskakujących okienek, nagle pojawiającymi się głośnych klipów może być dla wielu osób rozstrzygającym argumentem na rzecz wybrania Ziuum. Ziuum ściągniesz za free już teraz z naszego serwisu.

Wymagania systemowe

Ziuum działa na Windows 7, Windows XP i Windows Vista. Ziuum działa po polsku. Nie jest wymagane dodatkowo do Ziuum osobne spolszczenie.

Licencja

Ziuum to freeware – można go używać całkowicie bezpłatnie. Ziuum nie jest trial a jedyne opłaty z nim związane mogą wyniknąć z używania telefonu i wysyłania SMSów a taryfy zależą od operatora. Pełny cennik opłat telekomunikacyjnych znajdziesz na www.pino.pl/ziuum.

Przetestuj Ziuum i pobierz klikając na zielny przycisk pod spodem. Oprócz Ziuum do pobrania w dziale Komunikatory czekają najnowsze wersje wiodących programów.

­

Podobne Komunikatory

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZiuumAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie