Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yahoo! Messenger 9.0.0.1912

Kategoria: Komunikatory
Producent: Yahoo! Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 14.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 730

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Yahoo! Messenger 9.0.0.1912

Yahoo! Messenger 9.0.0.1912 to komunikator bardzo popularny za granicami naszego kraju. Umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji komunikatora należy czat Yahoo!, słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego. Poza komunikacją z własną siecią  daje możliwość rozmów z użytkownikami Windows Live Messenger. Jego nie małe możliwości można poszerzać dzięki licznym pluginom dostępnych na stronie producenta.

Yahoo! Messenger przeprowadza download wiadomości e-mail z konta Yahoo! Pobierz Yahoo! Messenger – rozmawiaj za free za całym światem. Nie powinien też przeszkodzić w tym fakt, że Yahoo! Messenger po polsku nie jest dostępny. Zobacz także inne Komunikatory do pobrania za darmo.

Podobne Komunikatory

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Yahoo! Messenger 9.0.0.1912Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie