Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yahoo! Messenger 9.0.0.1912

Kategoria: Komunikatory
Producent: Yahoo! Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 14.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 731

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Yahoo! Messenger 9.0.0.1912

Yahoo! Messenger 9.0.0.1912 to komunikator bardzo popularny za granicami naszego kraju. Umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji komunikatora należy czat Yahoo!, słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego. Poza komunikacją z własną siecią  daje możliwość rozmów z użytkownikami Windows Live Messenger. Jego nie małe możliwości można poszerzać dzięki licznym pluginom dostępnych na stronie producenta.

Yahoo! Messenger przeprowadza download wiadomości e-mail z konta Yahoo! Pobierz Yahoo! Messenger – rozmawiaj za free za całym światem. Nie powinien też przeszkodzić w tym fakt, że Yahoo! Messenger po polsku nie jest dostępny. Zobacz także inne Komunikatory do pobrania za darmo.

Podobne Komunikatory

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Yahoo! Messenger 9.0.0.1912Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie