Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yahoo! Messenger 11.5.0.192

Kategoria: Komunikatory
Producent: Yahoo! Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Data modyfikacji: 27.02.2012
Rozmiar: 0,40 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1123

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Yahoo! Messenger 11.5.0.192

Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego. Poza komunikacją z własną siecią Yahoo! Messenger daje możliwość rozmów z użytkownikami Windows Live Messenger.

Niemałe możliwości Yahoo! Messenger można poszerzać dzięki licznym pluginom dostępnym na stronie producenta. Niestety Yahoo! Messenger po polsku nie został przygotowany. Jednak fakt ten nie powinien powstrzymać osoby znającej język angielski oraz znającej obsługę innych komunikatorów przed pobraniem Yahoo! Messenger. Program jest też obowiązkowy dla osób posiadających konta e-mial na Yahoo! ponieważ Yahoo! Messenger przeprowadza download wiadomości.

Podobne Komunikatory

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Yahoo! Messenger 11.5.0.192Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie