Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yahoo! Messenger 11.5.0.192

Kategoria: Komunikatory
Producent: Yahoo! Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Data modyfikacji: 27.02.2012
Rozmiar: 0,40 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1123

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Yahoo! Messenger 11.5.0.192

Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego. Poza komunikacją z własną siecią Yahoo! Messenger daje możliwość rozmów z użytkownikami Windows Live Messenger.

Niemałe możliwości Yahoo! Messenger można poszerzać dzięki licznym pluginom dostępnym na stronie producenta. Niestety Yahoo! Messenger po polsku nie został przygotowany. Jednak fakt ten nie powinien powstrzymać osoby znającej język angielski oraz znającej obsługę innych komunikatorów przed pobraniem Yahoo! Messenger. Program jest też obowiązkowy dla osób posiadających konta e-mial na Yahoo! ponieważ Yahoo! Messenger przeprowadza download wiadomości.

Podobne Komunikatory

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Yahoo! Messenger 11.5.0.192Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie