Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Xfire 2.20

Kategoria: Komunikatory
Producent: Xfire
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Data modyfikacji: 05.02.2013
Rozmiar: 13,7 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1237

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Xfire 2.20

Xfire 2.20 to komunikator internetowy, którzy przede wszystkim pozwala przeprowadzać rozgrywki wieloosobowe. Xfire posiada działający po polsku interfejs. Za pośrednictwem Xfire grający dostają na bieżąco informacje w jaką grę i gdzie grają aktualnie ich znajomi.

Xfire pozwala za pomocą jednego kliknięcia połączyć się z konkretnym serwerem lub rozgrywką. Komunikator pozwala grać w popularne gry sieciowe, nie ma problemów z najnowszymi pozycjami oraz obsługuje ponad 1000 tytułów. Na koniec dodajmy, że Xfire można używać za darmo. Xfire download po kliknięciu z zielony przycisk pod tekstem. Zobacz także inne aplikacje do porozumiewania się w internecie w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Xfire 2.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie