Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Xfire 2.20

Kategoria: Komunikatory
Producent: Xfire
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Data modyfikacji: 05.02.2013
Rozmiar: 13,7 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1234

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Xfire 2.20

Xfire 2.20 to komunikator internetowy, którzy przede wszystkim pozwala przeprowadzać rozgrywki wieloosobowe. Xfire posiada działający po polsku interfejs. Za pośrednictwem Xfire grający dostają na bieżąco informacje w jaką grę i gdzie grają aktualnie ich znajomi.

Xfire pozwala za pomocą jednego kliknięcia połączyć się z konkretnym serwerem lub rozgrywką. Komunikator pozwala grać w popularne gry sieciowe, nie ma problemów z najnowszymi pozycjami oraz obsługuje ponad 1000 tytułów. Na koniec dodajmy, że Xfire można używać za darmo. Xfire download po kliknięciu z zielony przycisk pod tekstem. Zobacz także inne aplikacje do porozumiewania się w internecie w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Xfire 2.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie