Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WTW 0.8.22

Kategoria: Komunikatory
Producent: Tomek Nagisa
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.04.2010
Data modyfikacji: 02.11.2011
Rozmiar: 9,60 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 660

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WTW 0.8.22

Najnowszy WTW to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat. Co ucieszy wielu użytkowników, w WTW free nie ma reklam, jako że nie jest to projekt komercyjny (można wysyłać dobrowolne datki). Przetestuj już teraz program WTW – pobierz go za pomocą linka pod tekstem. WTW działa na windows 7, użytkownicy WTW xp i WTW vista również go sobie chwalą.

W WTW najnowszy wynalazek to m.in. obsługa „pisaka” na GG, dodano też minimalizację okna transferu plików i zmniejszenie zużycia pamięci przy dużej liczbie awatarów na liście. Ważną cechą WTW full, która przyciąga do niego dawnych użytkowników Konnekta jest to, że projekt jest wciąż rozwijany przez autora. Jest przy tym, podobnie jak Konnekt, prosty, wygodny w użytkowaniu, a przy tym ładny w swojej prostocie. Jest przy tym mały i szybki, jako że posiada najważniejsze funkcje, a zrezygnowano na rzecz funkcjonalności np. z wideokonferencji, domyślnie wbudowanych dźwięków, czy emotikonów, jest też jeden podstawowy, przejrzysty styl graficzny. W WTW darmowy jest jednak dostęp do wtyczek na stronie WWW projektu. Lubiącym internetowe czaty pozostaje tylko żałować, że nie ukazały się wersje WTW mac ani WTW linux.

Program pomimo swojej prostoty zawiera liczne funkcje ważne z punktu widzenia użytkownika. Poza samą funkcją czatu w różnych sieciach, obsługuje też zakładki (każda rozmowa może być wyświetlona w nowej zakładce tego samego okna, co pozwala łatwiej skupić uwagę na innych zajęciach niż czat). Na liście kontaktów mogą być wyświetlane awatary, tak jak w „normalnym” GG, możemy też wysyłać SMSy do znajomych z poziomu programu. Wbudowano też dość rozwinięty filtr antyspamowy oraz sprawdzanie pisowni na podstawie słownika.
Warto zaznaczyć, że w programie dobre wrażenie robią przystępne komunikaty po polsku, napisane żartobliwie, a przy tym pomocnie – widać w nich swobodę, jaką daje fakt, że nie jest to kolejne tłumaczenie anglojęzycznego programu, a rdzennie polski projekt.

Pobierz WTW za darmo już teraz - aby ściągnąć program, wystarczy przejść do linka WTW download pod tekstem (dostępne na wyświetlonej stronie WTW to pełna wersja programu).

Podobne Komunikatory

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WTW 0.8.22Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie