Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Live Messenger 2011

Kategoria: Komunikatory
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 4515

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Live Messenger 2011

Czym jest Windows Live? ­

Komputer staje się w coraz większym stopniu oknem na świat. Internet ze źródła informacji staje się kanałem komunikacji. Coraz więcej z nas dołącza do serwisów społecznościowych, sieci towarzyskich i komunikuje się z przyjaciółmi oraz rodziną za pomocą komunikatorów odbywając darmowe rozmowy audio i wideo dzieląc się plikami i fotografiami. Wraz ze wzrostem znaczenia tych usług coraz uciążliwsze staje się używanie wszystkich tych narzędzi przez różne programy lub witryny internetowe.

Na to właśnie rozwiązaniem jest usługa Windows Live. W Windows Live skupia się w jednym miejscu cały internetowy świat. Poczta, blog, komunikator, dysk wirtualny, galerie zdjęć online, organizer – wszystkim możesz zarządzać łatwo z jednego miejsca. Windows Live skupia i synchronizuje wszystkie formy przepływu informacji nie tylko sprawiając, że komunikacja jest prostsza, ale też zapewniając bycie na bieżąco, ze wszystkim, co robią twoi znajomi. Windows Live Messenger dostępny jest za darmo dla użytkowników systemu operacyjnego Windows.

Windows Live Messenger

Windows Live Messenger, potocznie zwany MSN, jest komunikatorem internetowym. Tak, jak inne komunikatory internetowe Windows Live Messenger beta pozwala na rozmowy tekstowe, audio i wideo (również w trybie pełnoekranowym). Z okna komunikatora można wysyłać wiadomości SMS na telefony komórkowe czy zwykłe wiadomości na komputer odbiorcy. Windows Live Messenger ułatwia download i edycję plików wideo przez opcję Movie Maker. W czasie rozmowy możesz wysyłać rozmówcy zdjęcia przesuwając ikonę pliku graficznego na okno rozmowy. Tryb rozmowy konferencyjnej pozwala dodać do rozmowy nawet 20 osób. Kontakty można ustawiać nie tylko alfabetycznie, ale również według preferencji. Windows Live Messenger - ściągnij, jeśli zależy ci na ochronie dzieci przed nieodpowiednimi treściami internetowymi. Poprzez Windows Live Messenger możesz zarządzać blokadami rodzicielskimi.

Jednak Windows Live Messenger dzięki sieci Windows Live to coś więcej niż komunikator. Tak więc, za pomocą Windows Live Messenger możesz obserwować poczynania twoich znajomych, śledzić kiedy dodają zdjęcia, piszą komentarze, aktualizują profile i nie tylko. W programie Messenger sprawdzisz swoje konto e-mail w usłudze Windows Live Hotmail a o nowej wiadomości powiadomi cię alert wyświetlany w rogu okna. Gdy na swoim telefonie zainstalujesz Windows Live for Mobile, będziesz mógł wysyłać wiadomości błyskawiczne do programu Messenger i odbierać je z niego. Usługa Grupy usprawnia kontakty w grupie (rodzina, zespół w firmie) – poprzez Windows Live Messenger pobierz i wyślij pliki oraz wymieniaj komentarze. Windows Live Messenger dostępny jest po polsku.

Poprzez usługę Edytor aktualizacja bloga staje się szybsza. Możesz przez wbudowany w Windows Live Messenger Edytor umieszczać w blogu zdjęcia i pliki wideo. Windows Live Messenger w wersji pl współpracuje z takimi usługami blog jak Windows Live, Wordpress, Blogger, LiveJournal, TypePad i inne. W Windows Live Messenger za free możesz stworzyć swój unikalny animowany awatar wykorzystując film wideo czy serię zdjęć. Windows Live Messenger oraz jego dodatki stanowią wszechstronne narzędzie komunikacji. A jeśli używasz programu do udostępniania plików to możesz też używać Windows Live Messenger do pobrania plików udostępnianych przez innych.

Wymagania sprzętowe

Windows Live Messenger dla Visty jest oczywiście dostępny. Oprócz tego Windows Live Messenger działa na Windows XP z minimum SP2. Procesor minimum 800 MHz. Minimum 128 MB pamięci RAM. Przeglądarka Internet Explorer 6 lub nowsza. Windows Live Messenger współdziała z Windows 7. Free Download instalki Windows Live Messenger trwa kilka chwil ze względu na swój niewielki rozmiar. Nie jest wymagane dla Windows Live Messenger spolszczenie gdyż jest to program całkowicie po polsku.

Licencja

Windows Live Messenger jest programem freeware. Windows Live Messenger to instalacja i download za free. Zaglądnij do działu Komunikatory i przeglądnij inne podobne programy.

Podobne Komunikatory

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Live Messenger 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie