Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Live Messenger 16.4

Kategoria: Komunikatory
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2013
Data modyfikacji: 14.05.2013
Rozmiar: 134 MB
System operacyjny: Windows 7, 8
Liczba pobrań: 199

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Windows Live Messenger 16.4

Windows Live Messenger to dość popularny, szczególnie w kręgach biznesowych, komunikator internetowy. Zastąpił znanego niegdyś MSN Messenger'a. Warto dodać, że Messenger to pierwszy program z nowej linii produktów z dopiskiem Live. Podobnie, jak jego największy konkurent, czyli Skype, program oferuje zarówno możliwość prowadzenia rozmów głosowych, wideo jak i tekstowych.

Nie zabraknie także przesyłania plików oraz, co ciekawe, możliwość pisania wiadomości odręcznie. Co jeszcze może zaoferować proponowany program? Twórcy chwalą się funkcją wysyłania krótkich wiadomości na telefony komórkowe i pagery. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi oraz możliwości tworzenia i edytowania grup kontaktów, praca z Microsoft Live Messenger będzie niezwykle prosta i przyjemna.

Jeśli chcemy zainstalować proponowaną aplikację, musimy pobrać instalator do całego pakietu Windows Live Essentials i wybrać interesujące nas komponenty.

Podobne Komunikatory

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows Live Messenger 16.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie