Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trillian Astra 5.1.0.15

Kategoria: Komunikatory
Producent: Cerulean Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Data modyfikacji: 08.11.2011
Rozmiar: 20,30 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 173

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Trillian Astra 5.1.0.15

Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

Program umozliwia prowadzenie rozmów głosowych, grupowych czatów, wysyłanie SMS-ów. Poza tym posiada bardziej zaawansowane funkcje jak globalna zmiana statusów, integracja z Wikipedią, alarmowanie wybranych kontaktów, dokowanie. Cechą charakterystyczną programu jest bogata baza skórek, dzięki czemu możemy dowolnie zmieniać wygląd komunikatora. Producenci zapewniają, że nie zawiera on w sobie żadnych programów typu spyware lub adware.

Podobne Komunikatory

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Trillian Astra 5.1.0.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie