Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TlenPlus 5.12

Kategoria: Komunikatory
Producent: TlenPlus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1140

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TlenPlus 5.12

TlenPlus to zmodyfikowana wersja popularnego komunikatora Tlen. Program został wzbogacony o nowe funkcje a są w nich: skórki, ikony, zestawy emotikonek, style rozmów, dźwięki czy pluginy. W każdej chwili można TlenPlus odinstalować i powrócić do podstawowej wersji programu Tlen. W TlenPlus wszystko działa po polsku a więc nie będzie problemu z instalacją lub deinstalacją.

Jeśli myślisz, że aby zainstalować TlenPlus wymagany jest download programu Tlen, to nie musisz się już martwić. Na szczęście, Tlen jest instalowany razem z TlenPlus więc nie musisz instalować komunikatora osobno. Jeśli jednak szukasz podstawowej wersji komunikatora Tlen. Tlen oraz dodatki TlenPlus za oferowane są za darmo.

Podobne Komunikatory

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TlenPlus 5.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie