Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tlen.pl 6.00.3.77

Kategoria: Komunikatory
Producent: o2.pl Sp. z o.o
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 06.06.2008
Rozmiar: 6.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 3248

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Tlen.pl 6.00.3.77

Darmowy program Tlen to komunikator portalu o2.pl, dzięki któremu bez żadnych przeszkód możemy prowadzić rozmowy. Najnowszy Tlen posiada już ponad 1,5 miliona użytkowników, a sama aplikacja z dnia na dzień staje się jeszcze bardziej popularna. Producenci pobierz Tlen aby zdobyć jeszcze większą rzeszę fanów, co chwilę wprowadzają liczne aktualizacje do programu. Za pomocą Tlen download wiemy w każdej chwili, kto z naszych znajomych jest w danej chwili podłączony do Internetu. Możemy prowadzić rozmowy i czaty zarówno z naszymi znajomymi, jak i osobami których nie znamy w ogóle. Kolejnym walorem Tlen za darmo jest możliwość wysyłania Sms-ów zupełnie za free do takich sieci jak: Orange, Era, Plus GSM, Heyah, Play oraz Sami Swoi.

Wprowadzenie tej usługi przez producentów było ogromnym przełomem w rozwoju komunikatora. Zakładają konto na Tlen free od razu otrzymujemy darmowe i niezawodne konto e-mail 10 GB. Jest to duże ułatwienie dla wszystkich użytkowników portalu o2.pl gdyż jednocześnie otrzymują oba konta. Sam komunikator pobierz Tlen został także wyposażony w możliwość prowadzenia rozmów głosowych. Dzięki tej aplikacji możemy rozmawiać ze znajomymi przez mikrofon przez całą dobę! Kolejną zaletą programu Tlen jest także możliwość przesyłania obrazu z kamery i oglądania obrazu z kamer innych internautów. Można to także czynić przy współpracy z rozmowami głosowymi. W sytuacji takiej nie tylko widzimy naszego znajomego, ale także z nim bezpośrednio rozmawiamy. Program Tlen download zapoczątkował także współpracę z komunikatorem Gadu - Gadu. Używając tlenu możemy bezpośrednio kontaktować się z wszystkimi użytkownikami oprogramowania Gadu-Gadu. Cała procedura opiera się tylko i wyłącznie na dodaniu jego numeru użytkownika.

Producenci tego najnowszego darmowego programu zadbali także o stronę graficzną. Każdy klient Tlen za darmo może samodzielnie zmieniać wygląd komunikatora, pobierając z internetu wszelakie dostępne skórki. W najnowszej wersji tej aplikacji wprowadzone zostało wiele udogodnień dla klientów. Przede wszystkim, gdy rozpoczynamy rozmowę z kimś nieznajomym program Tlen free samoczynnie wyświetla jego wszelakie dane z katalogu publicznego do naszego okna rozmowy. Dodana została także możliwość włączenia lub wyłączenia wyświetlania awatarów oraz ikonki protokołu na liście kontaktów. Pobierz Tlen poprawił także funkcję archiwum oraz obsługę katalogu publicznego. Możesz się już teraz przekonać o wszystkich zaletach tej niesamowitej aplikacji pobierając go bezpośrednio na swój PC.

Podobne Komunikatory

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

Inne informacje

tlen to komunikatot dostępny w polskiej wersji (tlen pl), tlen download możliwe jest ze strony www tlen pl. Dzieli się na komunikator tlen, tlen poczta, forum tlen, posiada emotikony tlen, poczte mail tlen. tlen chat. dostępna jest wersja tlen linux, ma portal tlen. Komunikatory tlen mają konto tlen, tlen dodatki, tlen gg, emoty tlen.


Tlen vista współdziała z Windowsem Vistą. Tlen portal internetowy daje możliwość korzystania z tlen radio. Tlen singlowy działa z gaim tlen. tlen najnowsza wersja jest do ściągnięcia na tlen com, www tlen plo, www tlen ppl, tlen com. tlen chat posiada tlen myself. wersja tlen 6.0 posiada pidgin tlen windows oraz pidgin tlen ubutu wraz z pidgin tlen deb. darmowy tlen dostepny jest jako komunikator tlen pobierz w opcji tlen free download. tlen u3 działa jako tlen stara wersja  wzbogacona o cieply tlen i darmowy tlen. www tlen ppl ma www tlen ol. skórki do tlen pl i emotikony tlen ściąga się na tlen download. tlen poczta to to samo co tlen mail. Posiada tlen mobile, ma wersje: tlen vista i tlen linux. tlen to komunikator do ściągnięcia z tlen pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tlen.pl 6.00.3.77

dodał: ~misiek , 28.03.2009

gg 80

dodał: michal.m , 12.10.2008

Tlena używam od dawien dawna, imho najlepszy alternatywny komunikator w stosunku do Gadu-Gadu. :-)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie