Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tlen 7.0 Beta

Kategoria: Komunikatory
Producent: o2.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.10.2009
Rozmiar: 11.3MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1264

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tlen 7.0 Beta

Doczekaliśmy się kolejnej wersji komunikatora Tlen. Zespół o2 z wersji 6.0 przeszedł od razu do wersji Tlen 7.0 Beta. Najnowszy Tlen nie zaskakuje nowymi funkcjami oferując głównie to, do czego przyczailiśmy się w wersji 6.0 w odnowionej szacie graficznej. Głównymi zaletami komunikatora Tlen jest jego wieloprotokołowość oraz integracja z kontem e-mail. Tlen 7 Beta działa, oczywiście, po polsku. Jeśli chcesz pierwszy przetestować najnowszy Tlen 7 Beta, pobierz go już teraz klikając na zielny przycisk pod tekstem.

Tlen 7 to komunikator oferujący bezpłatne rozmowy tekstowe, konferencyjne, głosowe i wideo. Używając Tlenu możesz równocześnie komunikować się użytkownikami Gadu-Gadu oraz protokołu XMPP. Najnowszy komunikator Tlen posiada lepsza współpracę z najnowszą wersją Gadu-Gadu. Tlen 7 Beta pozwala na download kontaktów GG i Tlen z pliku lub z serwera. Wszystkie rozmowy w komunikatorze Tlen – tekstowe, głosowe i wideo – są szyfrowane. W czasie rozmów można wymieniać poprzez komunikator zdjęcia i każdy inny rodzaj plików. Tlen posiada możliwość ustawienia awatarów graficznych a rozmowy urozmaicają dowcipne emotikony. Wygląd komunikatora można dostosować do swojego gustu wybierając z szerokiej gamy skórek dostępnych na stronie oficjalnej www.tlen.pl. Dodatkowo, funkcjonalność komunikatora Tlen 7 Beta będzie można za darmo znacznie rozszerzyć dzięki instalacji wtyczek. Pluginy pozwalają zmienić komunikator w centrum rozrywki i informacji poprzez dodanie gier czy odtwarzaczy radiowych. Można również pobrać wtyczki pomagające w obsłudze programu, na przykład, konfigurator kontaktów lub opisów, statystyki łącza i wiele innych. Komunikator Tlen przechowuje historie wszystkich rozmów, konferencji, wiadomości i wysłanych SMSów.

Tlen 7 to nie tylko komunikacja między komputerami. Tlen posiada usługę Tlenofon, która pozwala przeprowadzać tanie rozmowy z aparatami telefonicznymi i komórkami na całym świecie. Poprzez okno komunikatora możesz wysyłać darmowe wiadomości SMS (w zależności od operatora). Niewątpliwym atutem komunikatora Tlen jest współpraca z kontem Poczty Tlen. Konto Tlen to 10 GB pojemności z ochroną antywirusową i antyspamową. Konto wyposażone jest w wyszukiwarkę i obsługę kont zewnętrznych. Logując się na konto e-mailowe Tlen przez przeglądarkę możesz używać komunikatora WebTlen online. Największą zmianą w Tlenie wersji 7.0 jest rezygnacja z wbudowanego okna poczty elektronicznej. Komunikator jedynie wyświetla komunikaty o nowych wiadomościach a klikając na okienko komunikatu otwieramy wiadomość w przeglądarce.

Na koniec przypominamy, że Tlen 7.0 to wersja Beta do pobrania przede wszystkim dla osób pragnących wypróbować możliwości nowej wersji, testować go pod kątem błędów i dzielić się uwagami na forum użytkowników. Testowy Tlen 7 Beta w wersji pl może nie być kompatybilny z pluginami i skórkami. Na szczęście Tlen 7 Beta nie nadpisuje wersji 6.00, więc można spokojnie wypróbować Tlen 7, po czym wrócić do stabilnej wersji programu.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, na jakich działa Tlen 7 Beta to Windows 7, Windows 2000, Windows XP oraz Windows Vista. Nie musisz szukać do najnowszego Tlen 7 Beta pliku spolszczenie, ponieważ program działa całkowicie po polsku.

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest Tlen 7 Beta to freeware. Tlen 7 Beta to program dostępny całkowicie za darmo.

Jeśli chcesz już teraz wypróbować najnowszy Tlen 7 Beta, ściągnij go z naszego serwisu. Zapraszamy do naszego działu Komunikatory, gdzie znajdziesz podobne do Tlen 7 Beta komunikatory za free.

Podobne Komunikatory

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tlen 7.0 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie