Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TeamViewer 4

Kategoria: Komunikatory
Producent: TeamViewer GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.10.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 4376

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TeamViewer 4TeamViewer to program pozwalający nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i sterować nim zdalnie. TeamViewer 4 umożliwia download plików z jednego komputera na drugi oraz powala tworzyć kanały VPN. Oprogramowanie takie można używać, na przykład, do prezentacji lub lekcji prowadzonych online przy użyciu widoku z własnego pulpitu. Oprócz obsługi systemu Vista, TeamViewer można użyć do zdalnego kontrolowania komputera poprzez Vista Secure Desktop (UAC). Wszystkie przesyłane dane są bezpieczne dzięki kodowaniu sesji RC4. TeamViewer 4 działa po polsku oraz w trzynastu innych językach. TeamViewer 4 za darmo można wykorzystywać do celów prywatnych. Do celów komercyjnych polecane są trzy wersje płatne z poszerzonym wachlarzem opcji.

TeamViewer 4, najnowszy z serii TeamViewer, pozwala podczas nawiązywania połączenia sterować zdalnie danym komputerem lub tylko przesłać pliki. Podłączalna lista partnerów umożliwia efektywną pracę zespołową. Na liście partnerów programu TeamViewer w każdej chwili widać, który z partnerów jest dostępny. Lista partnerów jest zapisywana i przechowywana centralnie na naszych serwerach. Gdziekolwiek używasz programu TeamViewer, po zalogowaniu masz przed sobą osobistą listę partnerów. TeamViewer umożliwia transfer plików, w tym także kopiowanie całych folderów i struktur katalogów. W celu ulepszenia prędkość transmisji, wszystkie dane przed wysłaniem są automatycznie kompresowane. Na stronie oficjalnej TeamViewer 4 udostępniono do pobrania podręcznik obsługi w języku angielskim. TeamViewer można łatwo dostosować do swych potrzeb dzięki szerokiemu wyborowi opcji. Wypróbuj TeamViewer 4, ściągnij już teraz.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, na jakich pracuje TeamViewer 4 to Windows 7, Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista i Windows 2003. Nie trzeba szukać do TeamViewer 4 osobne pliku spolszczenie. TeamViewer 4 w wersji pl działa od momentu instalacji. Wybierz darmowy TeamViewer 4 i pobierz plik instalacyjny z naszego serwisu.

Licencja i cena

TeamViewer 4 jest freeware dla użytkowników domowych. Jeśli chcesz używać Team Viewer do celów komercyjnych powinieneś wykupić wersję komercyjną. Istnieją trzy wersje płatne z różnym wyborem opcji niedostępnych w wersji bezpłatnej. Koszt wersji płatnych to 499 euro, 998 euro i 1890 euro. TeamViewer 4 trial oferuje wypróbowanie płatnych wersji przez tydzień.

Pobierz TeamViewer 4 za free. Na naszej stronie czekają podobne do TeamViewer 4 programy – najnowsze wersje każdego programu, bez którego nie obejdzie się żaden komputer.


Podobne Komunikatory

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TeamViewer 4

dodał: ~sdas , 03.07.2011

dobry program :P

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie