Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Taboret2 5.0

Kategoria: Komunikatory
Producent: TaboretSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2011
Rozmiar: 8,4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1258

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Taboret2 5.0

Taboret2 jest to aplikacja służąca do prowadzenia rozmów na na Czacie Onet.pl. Program jest udoskonalany od roku 2002 kiedy to powstała jego pierwsza wersja. Obecnie cieszy się dużą popularnością zarówno wśród początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Taboret2 jest programem darmowym rozwijanym w celach edukacyjnych. Do głównych zalet aplikacji należy zaliczyć przede wszystkim łatwość obsługi, przyjazny i intuicyjny interfejs oraz szybkość i płynność działania.

Aplikacja obsługuje emotikony w postaci animacji i obrazków, umożliwia zmianę tła okien rozmów oraz oznaczanie nicków ikonami. Osoby o słabszym wzroku mają możliwość powiększenia czcionki. Program sprawdza również polską pisownię co jest niebywałym plusem podczas prowadzenia rozmowy na czacie. W odróżnieniu od klasycznego czatu Taboret2 nie wyświetla reklam, instaluje się na dysku, stale zapisuje logi, umożliwia wejście na czat za pomocą jednego kliknięcia, jest szybki i stabilny, daje możliwość ustawienia własnego wyglądu oraz tworzenia własnego menu i komend.

Można ustawić dźwięki i przypomnienia dla ważnych zdarzeń, wyświetlane są również chmurki informacyjne. Ciekawą funkcją programu jest możliwość programowania w języku T2Script bez pomocy dodatkowych aplikacji.

Podobne Komunikatory

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Taboret2 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie