Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Taboret2 5.0

Kategoria: Komunikatory
Producent: TaboretSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2011
Rozmiar: 8,4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1266

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Taboret2 5.0

Taboret2 jest to aplikacja służąca do prowadzenia rozmów na na Czacie Onet.pl. Program jest udoskonalany od roku 2002 kiedy to powstała jego pierwsza wersja. Obecnie cieszy się dużą popularnością zarówno wśród początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Taboret2 jest programem darmowym rozwijanym w celach edukacyjnych. Do głównych zalet aplikacji należy zaliczyć przede wszystkim łatwość obsługi, przyjazny i intuicyjny interfejs oraz szybkość i płynność działania.

Aplikacja obsługuje emotikony w postaci animacji i obrazków, umożliwia zmianę tła okien rozmów oraz oznaczanie nicków ikonami. Osoby o słabszym wzroku mają możliwość powiększenia czcionki. Program sprawdza również polską pisownię co jest niebywałym plusem podczas prowadzenia rozmowy na czacie. W odróżnieniu od klasycznego czatu Taboret2 nie wyświetla reklam, instaluje się na dysku, stale zapisuje logi, umożliwia wejście na czat za pomocą jednego kliknięcia, jest szybki i stabilny, daje możliwość ustawienia własnego wyglądu oraz tworzenia własnego menu i komend.

Można ustawić dźwięki i przypomnienia dla ważnych zdarzeń, wyświetlane są również chmurki informacyjne. Ciekawą funkcją programu jest możliwość programowania w języku T2Script bez pomocy dodatkowych aplikacji.

Podobne Komunikatory

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Taboret2 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie