Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stefan 0.9.1 (2429)

Kategoria: Komunikatory
Producent: INTERIA.PL S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 6.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Stefan 0.9.1 (2429)

Stefan to komunikator Interia.pl - za jego pośrednictwem użytkownicy Znajomych mogą nawiązywać ze sobą swobodny kontakt, niezależnie od tego, w jakim miejscu platformy przebywają.

Z poziomu komunikatora mają dostęp do zasobów CZATerii i Poczty i Gier Online. Mogą też rozmawiać z osobami zalogowanymi w Randkach, Blogu, Znajomych, Grach Online i Galerii. - Integracja ze wszystkimi serwisami komunikacyjnymi platformy to mocny atut Stefana, a jednocześnie cecha wyróżniająca go spośród produktów konkurencyjnych.
Ponad to komunikator: współpracuje z sieciami Gadu-Gadu i Tlen, umożliwia wysyłanie SMS-ów, prowadzenia rozmów audio-video, przeprowadzanie konferencji nawet z 20 osobami jednocześnie, a dzięki skórką można dowolnie edytować jego wygląd.

Podobne Komunikatory

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Stefan 0.9.1 (2429)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie