Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Statusikgg 1.5

Kategoria: Komunikatory
Producent: statusikgg.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 0,4 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 1183

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Statusikgg 1.5

Statusik GG to program służący do tworzenia "pionowych" statusów do większości znanych komunikatorów internetowych. StatusikGG jest dostępny za darmo. Nowa wersja programu StatusikGG pozwala nie tylko tworzyć ciekawe statusy, która pozazdroszczą ci znajomi ale również wzbogacić je o znaki specjalne.

Obsługa aplikacji jest niesłychanie prosta i w zasadzie ogranicza się do paru kliknięć myszką. Nie zmienia to jednak faktu, że dostępność w StatusikGG menu po polsku jest wielkim ułatwieniem. Najnowsza wersja Statusikgg 1.5 - download już teraz. Zobacz także inne w dziale Komunikatory na pobierz.pl

Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Statusikgg 1.5

dodał: barrbarawi , 27.10.2009

nie moge pobrac komunikatorow mimo tego nacisnelam pobierz a tu nic nie dzieje sie

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie