Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Statusikgg 1.5

Kategoria: Komunikatory
Producent: statusikgg.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 0,4 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 1189

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Statusikgg 1.5

Statusik GG to program służący do tworzenia "pionowych" statusów do większości znanych komunikatorów internetowych. StatusikGG jest dostępny za darmo. Nowa wersja programu StatusikGG pozwala nie tylko tworzyć ciekawe statusy, która pozazdroszczą ci znajomi ale również wzbogacić je o znaki specjalne.

Obsługa aplikacji jest niesłychanie prosta i w zasadzie ogranicza się do paru kliknięć myszką. Nie zmienia to jednak faktu, że dostępność w StatusikGG menu po polsku jest wielkim ułatwieniem. Najnowsza wersja Statusikgg 1.5 - download już teraz. Zobacz także inne w dziale Komunikatory na pobierz.pl

Podobne Komunikatory

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Statusikgg 1.5

dodał: barrbarawi , 27.10.2009

nie moge pobrac komunikatorow mimo tego nacisnelam pobierz a tu nic nie dzieje sie

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie