Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spik 2.7.3

Kategoria: Komunikatory
Producent: Wirtualna Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2010
Rozmiar: 9,7 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 259

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spik 2.7.3

Komunikator Spik to aplikacja stworzona przez programistów Wirtualnej Polski. Czy ma on szansę stanowić konkurencję dla istniejących już aplikacji tego typu? Jako że Spik jest do ściągnięcia za free, można sprawdzić to samemu w każdej chwili. Trzeba przyznać, że zadbano tu o wszystko, czym może się charakteryzować dobry komunikator. Mamy więc możliwość rozmawiania nie tylko z posiadaczami Spik pl, ale  też użytkownikami Gadu-Gadu, ICQ, Jaber czy Tlenu. Prócz pisania tekstowego możliwe są również rozmowy głosowe, konferencje wideo oraz usługi w VOIP.

Spik 2.7.3 to dobre rozwiązanie, jeśli irytują Cię, z tego czy innego powodu, pozostałe komunikatory. Szczególnie polecamy go użytkownikom poczty na WP, ponieważ aplikacja integruje się z nią w pełni. Download Spik nie zajmuje dużo czasu – plik instalacyjny ma tylko 9 MB. Na zachętę dodamy, że ma on możliwość wysyłania SMS-ów, a także daje dostęp do czatów. Oczywiście Spik jest po polsku, dlatego tez nie będzie najmniejszych problemów z konfiguracją oraz ustawieniem opcji aplikacji.

Pobierz Spik by zobaczyć, czy ma on szansę stać się ulubionym komunikatorem na komputerze. Nie ma się czego wstydzić przed konkurencją i doskonale spełnia swoje zadanie – czyli pozwala na utrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi. Doskonale nadaje się Spik pod Windows 7, nie będzie też problemów z używaniem go na Vista czy XP. Można również wypróbować działania Spik na Linux.

Nie ma się nad czym zastanawiać, tylko wypróbować tą aplikację. Spik (pisany czasem błędnie jako Spike) z pewnością nie rozczaruje. Dodatkowo Spik jest za darmo, szkoda więc nie przetestować tworu Wirtualnej Polski.

Podobne Komunikatory

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spik 2.7.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie