Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spik 2.5.10

Kategoria: Komunikatory
Producent: Wirtualna Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 9.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 662

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spik 2.5.10

Spik to komunikator internetowy stworzony przez Wirtualną Polskę, wcześniej był dostępny pod nazwą WP Kontakt.

Za jego pomocą porozmawiamy z użytkownikami innych sieci: Gadu-Gadu, Tlen, ICQ oraz Jabber. Spik integruje się z pocztą WP i daje dostęp do czatów WP. Umożliwia przeprowadzanie rozmów głosowych, wideo oraz telefonicznych (VoIP). Dodatkowo ma możliwość wysyłania SMS-ów oraz plików.

Podobne Komunikatory

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spik 2.5.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie