Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spik 2.5.10

Kategoria: Komunikatory
Producent: Wirtualna Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 9.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 661

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spik 2.5.10

Spik to komunikator internetowy stworzony przez Wirtualną Polskę, wcześniej był dostępny pod nazwą WP Kontakt.

Za jego pomocą porozmawiamy z użytkownikami innych sieci: Gadu-Gadu, Tlen, ICQ oraz Jabber. Spik integruje się z pocztą WP i daje dostęp do czatów WP. Umożliwia przeprowadzanie rozmów głosowych, wideo oraz telefonicznych (VoIP). Dodatkowo ma możliwość wysyłania SMS-ów oraz plików.

Podobne Komunikatory

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spik 2.5.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie