Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype 6.5

Kategoria: Komunikatory
Producent: Skype Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.06.2013
Rozmiar: 30,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 1296

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skype 6.5

Skype to obecnie jednej z najpopularniejszych na świecie komunikatorów internetowych, który umożliwia zarówno rozmowy głosowe, wideorozmowy, jak i czat tekstowy. Ponadto poprzez program Skype użytkownicy mogą także przesyłać między sobą pliki.

Obecnie Skype dostępny jest nie tylko na PC i MAC, ale także na inne platformy, w tym przenośne urządzenia z systemami Android, iOS czy Windows Phone. Dopracowany program może zaoferować między innymi świetną jakość dźwięku w czasie rozmów oraz, co ważne szczególnie podczas konwersacji firmowych - szyfrowanie 256 bitowym algorytmem AES. Warto także dodać, że Skype nie zainstaluje żadnego dodatkowego oprogramowanie szpiegowskiego, jak ma to czasem miejsce w przypadku produktów konkurencji.

Dodatkowym atutem opisywanego programu jest możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych z użytkownikami telefonów stacjonarnych oraz komórkowych. Ta usługa jest jednak dodatkowo płatna. Niemniej koszty takiej rozmowy są zdecydowanie tańsze w porównaniu z cennikami wielu operatorów telekomunikacyjnych. Skoro mowa o rozmowach telefonicznych to warto wspomnieć także o usłudze SkypeIn, która umożliwia założenia własnego, wirtualnego numeru telefonicznego, pod który mogą dodzwonić się posiadacze standardowych telefonów.

Kolejną ważną kwestią jest tutaj rozbudowana lista kontaktów. Informacje na temat naszych znajomych możemy importować z kont MSN Hotmail, Yahoo!, Gmail czy Outlooka. W najnowszej odsłonie programiści dodali funkcję udostępniania ekranu, wysyłanie kontaktów oraz przypomnienie o urodzinach.

Nie zabrakło także jeszcze lepszej jakości połączeń oraz wideorozmów.

Podobne Komunikatory

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype 6.5

dodał: ~Mariusz , 16.06.2013

Treść komentarza. jest naprawde funkcionalny i to super sprawa

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie