Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype 6.3

Kategoria: Komunikatory
Producent: Skype Technologies S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2011
Data modyfikacji: 30.04.2013
Rozmiar: 29 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 121483

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skype 6.3

Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów głosowych i wideo, który umożliwia bezpłatne porozumiewanie się z użytkownikami tego programu z całego świata w szybki i bardzo prosty sposób. Wystarczy mieć zainstalowany program Skype, a także posiadać komputer wraz z mikrofonem i aktywnym połączeniem z Internetem, by móc dołączyć do wielomilionowej rzeszy fanów tej aplikacji. Oprócz rozmów głosowych, Skype pozwala także na rozmowy wideo przy użyciu kamerki internetowej, oferując bardzo dobrą jakość transmisji strumienia wideo oraz audio i to bez względu na odległość czy rodzaj połączenia. Program doskonale nadaje się również do wykonywania połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe, a także wysyłania SMSów, oferując bardzo dobre stawki za połączenia zaczynające się już od 4 groszy z VAT za minutę.  Oczywiście aplikacja może zostać użyta również jako klasyczny komunikator i pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych, wymianę plikami, a także tworzenie różnych konferencji. Niestety download Skype nie wystarcza jeśli chcemy skontaktować się z użytkownikami pozostałych komunikatorów, gdyż program ten nie obsługuje innych protokołów, używanych np. prze Gadu-Gadu czy AQQ. Jest to jednak jedna z nielicznych wad tej aplikacji.

Skype 6 to najnowsza wersja programu, w której twórcy skupili się na poprawie jakości wykonywanych połączeń. Przede wszystkim poprawiono jakość wyświetlania transmisji wideo z mobilnej wersji Skype na ekranie monitora. Ponadto, dodano możliwość zmiany tematu konwersacji w nagłówku rozmowy, a także wprowadzono na nowo informację o obecności użytkowników na karcie profilu. Twórcy zadbali także o wyeliminowanie kilku niedociągnięć z wersji poprzedniej i tak m.in. poprawiono obsługę kontaktów z MS Outlook oraz dodano udostępnianie ekranu. 

Podobne Komunikatory

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype 6.3

dodał: ~iwona , 13.05.2012

czy Skype jest platny?

dodał: ~Magda1 , 05.05.2012

Przydała by się Aplikacja Skype Java 2.0

dodał: ~xD , 24.04.2012

Super! Polecam!

dodał: ~Matysiak , 16.04.2012

czy to działa ?\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie