Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype 5 Beta

Kategoria: Komunikatory
Producent: Skype Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2010
Rozmiar: 22,1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 4351

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skype 5 Beta

Skype to jeden z najbardziej znanych programów komputerowych i lider w dziedzinie rozmów głosowych i video. Właśnie udostępniono wersję testową najnowszej edycji programu - Skype 5.0 Beta. Oprócz funkcji, do jakich zdążyliśmy się przyzwyczaić oferuje ona kilka nowości. Są wśród nich: wideokonferencje z pięcioma osobami, udoskonalona współpraca z przeglądarkami, ulepszony interfejs i galeria zdjęć. Skype 5 Beta działa po polsku. Jeśli chcesz wypróbować najnowszą jakość w rozmowach audio-wideo – Skype 5 Beta do pobrania już teraz.

Mimo, że mamy już dostęp do najnowszego Skype 5 Beta a download udostępniono każdemu, należy pamiętać o kilku rzeczach. Jest to wersja testowa a więc może nie działać prawidłowo. Po pierwsze, oznacza to, że nie powinno się instalować Skype 5 Beta jeśli bardziej zależy nam na stabilnym programie, który nie odmówi posłuszeństwa. Jeśli zamiast Skype 5 Beta za darmo chcesz pobrać najnowszą wersję stabilną, zaglądnij tutaj. (http://pobierz.pl/programy/windows/internet/komunikatory/skype)
Po drugie, program w wersji beta jest skierowany w dużej mierze do osób gotowych dzielić się uwagami i zgłaszać zauważone usterki do producenta.

Licencja
Program Skype 5 Beta jest free i umożliwia darmowe rozmowy między komputerami ale należy pamiętać, że Skype oferuje również usługi płatne, takie jak rozmowy z telefonami. Pełne informacje na ten temat oraz cennik znajdziesz na www.skype.com.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne Windows kompatybilne z Skype 5 Beta: XP, Vista i 2000. Skype 5 Beta działa na Windows 7. Aby pobrać Skype 5 Beta na Linux przejdź tutaj. http://www.skype.com/intl/en/get-skype/on-your-computer/linux/Beta/
Skype 5 Beta na Mac OSX również został przygotowany – sprawdź.  http://www.skype.com/intl/en/get-skype/on-your-computer/macosx/Beta/


Pobierz najnowszy Skype 5 Beta w wersji pl. Wersja stabilna Skype oraz inne komunikatory pobierzesz w dziale Internet. 

Podobne Komunikatory

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype 5 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie