Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype 5 Beta

Kategoria: Komunikatory
Producent: Skype Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2010
Rozmiar: 22,1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 4349

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skype 5 Beta

Skype to jeden z najbardziej znanych programów komputerowych i lider w dziedzinie rozmów głosowych i video. Właśnie udostępniono wersję testową najnowszej edycji programu - Skype 5.0 Beta. Oprócz funkcji, do jakich zdążyliśmy się przyzwyczaić oferuje ona kilka nowości. Są wśród nich: wideokonferencje z pięcioma osobami, udoskonalona współpraca z przeglądarkami, ulepszony interfejs i galeria zdjęć. Skype 5 Beta działa po polsku. Jeśli chcesz wypróbować najnowszą jakość w rozmowach audio-wideo – Skype 5 Beta do pobrania już teraz.

Mimo, że mamy już dostęp do najnowszego Skype 5 Beta a download udostępniono każdemu, należy pamiętać o kilku rzeczach. Jest to wersja testowa a więc może nie działać prawidłowo. Po pierwsze, oznacza to, że nie powinno się instalować Skype 5 Beta jeśli bardziej zależy nam na stabilnym programie, który nie odmówi posłuszeństwa. Jeśli zamiast Skype 5 Beta za darmo chcesz pobrać najnowszą wersję stabilną, zaglądnij tutaj. (http://pobierz.pl/programy/windows/internet/komunikatory/skype)
Po drugie, program w wersji beta jest skierowany w dużej mierze do osób gotowych dzielić się uwagami i zgłaszać zauważone usterki do producenta.

Licencja
Program Skype 5 Beta jest free i umożliwia darmowe rozmowy między komputerami ale należy pamiętać, że Skype oferuje również usługi płatne, takie jak rozmowy z telefonami. Pełne informacje na ten temat oraz cennik znajdziesz na www.skype.com.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne Windows kompatybilne z Skype 5 Beta: XP, Vista i 2000. Skype 5 Beta działa na Windows 7. Aby pobrać Skype 5 Beta na Linux przejdź tutaj. http://www.skype.com/intl/en/get-skype/on-your-computer/linux/Beta/
Skype 5 Beta na Mac OSX również został przygotowany – sprawdź.  http://www.skype.com/intl/en/get-skype/on-your-computer/macosx/Beta/


Pobierz najnowszy Skype 5 Beta w wersji pl. Wersja stabilna Skype oraz inne komunikatory pobierzesz w dziale Internet. 

Podobne Komunikatory

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype 5 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie