Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype 5.0

Kategoria: Komunikatory
Producent: Skype Technologies S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.10.2010
Rozmiar: 0.91 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 97012

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skype 5.0

Skype 5.0 to najnowsze wydanie najpopularniejszego na świecie komunikatora umożliwiającego rozmowy wideo. Jest to marka tak znana, że przedstawiać jej nikomu szczególnie nie trzeba, warto jednak przyjrzeć się, jakie nowości oferuje świeża odsłona aplikacji. Mamy tu takie rzeczy jak udostępnianie ekranu, poprawę jakości wideo i połączeń oraz ułatwienia dostępu. Nadto najnowsze wydanie Skype do pobrania pozwala przesłać wybranej osobie listę kontaktów. Największym plusem jest możliwość zorganizowania wideokonferencji, w której może wziąć udział aż dziesięciu użytkowników!

Jeśli ktoś nie korzystał jeszcze z tego programu, wypada napisać, że wszelkie rozmowy z innymi użytkownikami Skype nie kosztują ani grosza, można więc rozmawiać ile tylko dusza zapragnie. Obojętnie, czy rozmowa jest przeprowadzana na terenie tego samego miasta, czy też z kimś na drugim końcu świata – operacja jest całkowicie bezpłatna. Nadto cały czas mamy możliwość zadzwonienia do posiadaczy telefonów komórkowych lub stacjonarnych – za to jednak należy już zapłacić. Ceny za rozmowę z takimi osobami nie są wysokie. Dokładny cennik znajduje się na oficjalnej stronie programu.

Jeżeli jeszcze nie znasz tej aplikacji, pobierz Skype i zacznij z niego korzystać już dziś! Dzięki łatwej opcji wyszukiwania bez problemów można odnaleźć innych znajomych używających tego komunikatora. Nadto jesteśmy w stanie przekierunkować rozmowę ze Skype na normalny telefon komórkowy bądź też wykorzystać opcję SkypeIn. Na czym ona polega? Zakładamy wirtualny numer, na który można normalnie dzwonić z komórek. Płatności wszelkiego rodzaju, możemy dokonywać za pomocą PayPal. Można doładować swoje konto, jak też i zdecydować się na doładowanie konta innej osoby. Oczywiście nie jest to potrzebne, jeśli tylko będziemy korzystać z programu do rozmowy z innymi użytkownikami Skype. Co ważne, aplikację można ściągnąć na komórkę, a także PSP. Jeśli natomiast chodzi o systemy operacyjne, uruchomimy ją na Windowsach, Linuxach i Macach. Warto zauważyć, że wiele smart fonów i komórek mających wbudowany moduł Wi-Fi sprzedawanych jest od razu z zainstalowanym Skype.

Na koniec wypada wspomnieć o możliwości importu listy kontaktów z MSN Hotmail, GMail i Outlooka, a także Yahoo! Niestety, komunikator nie obsługuje kontaktów z innymi tego typu programami (jak na przykład GG czy Tlen). Jest to chyba jedyny minus aplikacji, który z pewnością zostanie naprawiony.

Podobne Komunikatory

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype 5.0

dodał: wiktor221 , 11.03.2012

zal to cos zawala mi kompa a w dodatku nie da się tego uruchomic

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie