Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype 4.1.0.179

Kategoria: Komunikatory
Producent: Skype Technologies S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 50330

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skype 4.1.0.179

Skype jest z jednym z najpopularniejszych komunikatorów internetowych. Za jego pośrednictwem można przeprowadzać rozmowy tekstowe, rozmowy wideo, dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe, wysłać wiadomości SMS lub faksy. Coraz więcej firm stawia też na bezpłatny kontakt przez Skype ze swoimi klientami. Skype to podstawowy składnik każdego komputera. Skype to aplikacja freeware – jej ściągnięcie i część usług są bezpłatne. Skype w wersji pl jest doskonałym narzędziem nowoczesnej komunikacji.

Podstawową funkcją programu Skype jest możliwość przeprowadzania bezpłatnych rozmów między innymi użytkownikami Skype. Wystarczy zaopatrzyć się w mikrofon, aby rozmawiać za darmo z milionami ludzi na całym świecie całkowicie za darmo. Jeśli posiadasz również kamerę internetową, za jej pomocą możesz odbywać bezpłatne rozmowy wideo – rozmawiać z rodziną, znajomymi czy tez przeprowadzać biznesowe wideokonferencje (Skype dostępny jest również w wersji Business, która ma te same właściwości, co zwykły Skype jest jednak łatwiejsza w instalacji na wszystkich komputerach w firmie). Skype daje również możliwość przesyłania bezpłatnych wiadomości błyskawicznych. Program Skype dostępny jest za darmo.

Skype wyszedł również poza komunikację ściśle internetową. Za jego pomocą można odbywać rozmowy z numerami linii naziemnych i komórkowych w konkurencyjnych cenach. Przez komunikator Skype można również wysyłać wiadomości SMS oraz wiadomości poczty głosowej do 10minut. W Skype można wykupić również swój indywidualny numer, co pozwala odbierać rozmowy z telefonów linii naziemnych i komórkowych. Dodatkowo istnieje możliwość przekierowania rozmowy z numerem Skype na telefon, gdy posiadacz numeru nie jest zalogowany do komunikatora Skype. Ściągnij Skype i rozmawiaj ze wszystkimi, bez względu czy używają oni Skype czy nie.

Program Skype nie jest trial – nie płaci się za niego i nie ma on ograniczeń w funkcjonowaniu. Konieczne jest natomiast zapłacenie za wyżej wymienione usługi. Jak kupić doładowanie Skype? Jest to możliwe przez stronę oficjalna producenta. W transakcji można użyć karty kredytowej, systemów PayPal, Moneybookers, przelewem bankowym lub w placówkach partnerskich oznaczonych symbolami Ukash, Paysafecard oraz Moje Doładowania. Ściągnij program Skype i pobierz kupony i abonamenty upoważniające do tanich rozmów Skype z całym światem.

Najnowszy Skype 4.1 został wyposażony w kilka ulepszeń. Skype 4.1 posiada nowe skróty klawiszowe. Dodano funkcję udostępniania ekranu – wystarczy odszukać opcję „współdziel ekran”, aby wysłać swemu rozmówcy zrzut całego ekranu lub jego fragmentu. Przywrócono znaną z serii 3.X funkcję powiadomień o urodzinach. Jeśli osoby na twej liście kontaktów wpisały w Skype swoją datę urodzenia od północy twego czasu lokalnego otrzymasz stosowne powiadomienie (powiadomienie nie pojawi się jeśli Skype nie będzie włączony tego dnia). Zmieniona została opcja „zaproś znajomych” – nowy użytkownik Skype wraz z plikiem download otrzymuje listę kontaktów do zapraszających go znajomych.

Następną nowością jest powiększenie ilości książek adresowych, z których udostępniane są dla Skype do pobrania kontakty. Przywrócono również funkcję wysyłania listy kontaktów do innych użytkowników Skype. Zadbano także o ulepszenie jakości dźwięku oraz obrazu w rozmowach. Dodano funkcję, dzięki której bezpłatne numery na liście kontaktów są specjalnie oznaczone. Ponadto Skype wyposażony został w Skype Name Recognition – jeśli numer z twojej listy kontaktów pojawi się na jakiejkolwiek stronie internetowej jesteś o tym powiadamiany. Ulepszono wygląd graficzny oraz kolory tła. Zmieniły się też reguły ustanawiania haseł – teraz Skype za free podpowiada, jakie ustawić hasło, aby program i dane na nim przechowywane były bezpieczne.

Wymagania systemowe Windows 2000, XP lub Vista. Szerokopasmowe łącze internetowe (rozmowy głosowe przez GPRS nie są obsługiwane). Głośniki i mikrofon. Można jeszcze napotkać problemy ze Skype pod Windows 7. Aby pobrać Skype na Linux przejdź do naszego działu oprogramowania dla Linux. Dostępny w tym miejscu Skype jest całkowicie po polsku. Nie potrzebne jest dla Skype osobne spolszczenie.

­

Podobne Komunikatory

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype 4.1.0.179

dodał: ~Yoda , 01.07.2010

Czaderski skyp! Ale za ile?

dodał: ~Danio , 13.03.2010

Super

dodał: ~dominika , 01.03.2010

kto mi powie jak pobrać skypa prosze o szybką odpowiedzieć \n\n\n\n\n Dziekuję

dodał: ~```fita , 27.02.2010

jak pobrac tego skype bo umnie pisze cały czas\nnie jest prawidłowa aplikacja systemu win32

dodał: ~niania , 20.02.2010

jest ok!

dodał: ~kkk , 09.02.2010

skype jest spoko

dodał: ~władek , 16.11.2009

hce zalogować

dodał: ~władek , 16.11.2009

Twój komentarz

dodał: ~patusia , 24.07.2009

ej wiecie moze co ja mam ? nie wchodza mi zadne skype i jak sciagam to mi nic nie wyskakuje pisac na gg 3434264

dodał: ~megi , 13.05.2009

to proste

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie