Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype 4.0 Beta 2

Kategoria: Komunikatory
Producent: Skype Technologies S.A.
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 03.10.2008
Rozmiar: 23.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 11131

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Skype 4.0 Beta 2

Darmowy program Skype to oprogramowanie, które dzięki bardzo płynnemu wykorzystywaniu połączenia internetowego pozwala na bezpłatne rozmowy w sieci Skype. Najnowszy Skype to także aplikacja, która dzięki najnowszym technologią umożliwia błyskawiczne przesyłanie wiadomości oraz połączenia video. Pobierz Skype free obsługuje połączenia lokalne, zamiejscowe, jak i połączenia międzynarodowe. Wszystkie te rozmowy odbywają się po bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki usłudze SMS już teraz każdy użytkownik może za pomocą tego programu wysłać darmowego sms`a. Skypa oferuje wysyłanie darmowych Sms`ów do wielu sieci komórkowych. Najnowsza wersja Skype za darmo potrafi przekierować rozmowę na telefon komórkowy lub skonfigurować osobisty numer internetowy dla znajomych, rodziny i kolegów z pracy, aby mogli dzwonić do nas na Skype ze zwykłych telefonów. Opisy na skypa to także nowość dla wszystkich, którzy traktują program po części jako komunikator tekstowy. Pobierz skypa może ustawiać także wszelakie statusy opisowe.

Pobierz Skype, które możesz już teraz bezpłatnie pobrać z serwera Pobierz.pl dla ułatwienia obsługuje także różne metody płatności za rozmowy. Każdy użytkownik najnowszego Skype free może dokonywać wpłat albo na bieżąco albo miesięcznie. Wybór należy do każdego z nas. Jest to dobra okazja do download darmowego programu dla osób, które jeszcze nie przekonały się o jego wielu zaletach. Pobierz Skype za darmo, który umożliwia także zupełnie darmowe połączenia w ramach rozmów przez internet z innymi użytkownikami. Wystarczy posiadać mikrofon i możemy dzwonić do swoich znajomych, przyjaciół i rozmawiać z nimi zupełnie za free. Skype download to aplikacja, która działa w oparciu o najnowszą technologię p2p. Najnowszy Skype po polsku już teraz pozwala na rozmowy internetowe z więcej niż jedną osobą. Możemy także dodawać naszych znajomych do listy ulubionych, po to aby praca ze Skype była szybsza, łatwiejsza i sprawniejsza.

Pobierz także inny program mający podobne funkcje jak Skype, który jest dostępny w kategorii Komunikatory. ­Popularność najnowszego Skype dostępnego po polsku na rynku jest bardzo duża. Obecnie program ten ma zarejestrowane ponad 200 milionów użytkowników na całym świecie. Aplikacja stosuje procedurę GIPS AGC, która polega na ustawieniu optymalnego poziomu sygnału i redukcji szumu. Producenci darmowego Skype cały czas dbają o to aby dźwięk rozmowy był jak najlepszy i aby nie było w nim zbędnych szumów. Minimalizowana jest także różnica w opóźnieniach przesyłania pakietów. Jeżeli wszystkie te zalety i funkcje najnowszego programu Skype sprawiły, iż nie masz żadnych wątpliwości co do tego programu już teraz ściągnij go bezpośrednio ze strony pobierz.pl. Gwarantujemy zupełnie darmowe pobieranie.

Podobne Komunikatory

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

Inne informacje

Skype to popularny komunikator internetowy. Opcja pobierz skypa dostępna na stronie. Można pobrać emotikony do skypa oraz opisy do skypa tak jak obrazki do skypa. Pozwala prowadzić rozmowy międzynarodowe poprzez doładowanie skypa oraz odpowiednią konfigurację skypa. Wersje skypa można zobaczyć na stronie producenta. Telefon do skypa oraz mikrofon do skypa to pomocne narzędzia. Jak zainstalować skypa dowiemy się na stronie, ale jest to niezwykle prosta czynność. Skype pozwala kreować różne opisy, generować obrazki na skypa. Popularne sa dodatki do skypa. Skypa można zainstalować na każdym komputerze. Niezbędny jest mikrofon do skypa. Pobieranie skypa odbywa się błyskawicznie. Doładowanie skypa też nie jest skomplikowane. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype 4.0 Beta 2

dodał: ~kasia , 21.11.2009

a ja wcale nie moge sciagnac a wyjezdzam za granice wiec bedzie mi niezbedny co mam zrobic ????? POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~dorota , 14.04.2009

mam skypa 4.0.11.224,czy jest jakaś lepsza wersja bo z tą jest coś nie tak.potrafi przerywać rozmowę co kilka ,kilkanaście minut,źle słychać,słowa są urywane,albo głos w ogóle się zawiesza,wiadomości dochodzą z dużym opóźnieniem.i ciężko nawiązać polączenie

dodał: ~mal28 , 12.04.2009

mam skype 4.0 i mi przerywa i zawiesza sie obraz.co mam zrobic?moze jest jakis lepszy pozdro

dodał: ~skype , 05.02.2009

tez tez gadam przez skype dzien i noc... nie wiem co bym zrobil bez skype

dodał: ~mireg , 27.01.2009

darmowe gadanie przez skype jest super zaoszczedziam sporo kasy

dodał: ~qaz , 21.01.2009

byc moze kapi :-) skype zaczyna rzadzic

dodał: ~kapi , 28.12.2008

nowe gg?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie