Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skórki do Gadu Gadu

Kategoria: Komunikatory
Producent: GG Network S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1866

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skórki do Gadu Gadu

Komunikator Gadu-Gadu jest niekłamanym liderem w swej dziedzinie na polskim rynku. Coraz częściej nie numer telefonu, ale właśnie numer GG jest pierwszą informacją jaką się wymieniamy. Numery GG stały się nawet stałą pozycją w adresach kontaktowych poważnych firm. Z tak wielką popularnością przychodzą dwie rzeczy: konieczność rozbudowy programu i rzesze fanów. W przypadku GG, jednym z wyników takiego stanu rzeczy jest gigantyczna kolekcja wszelkiego rodzaju dodatków. I tak, jeśli zainstalujesz na swoim komputerze nowe GG, możesz dołączyć do tego widgety, wtyczki, skórki, dźwięki i wszystko co sprawi, że program staje się dostosowany do twych potrzeb i gustu.

Pierwszą rzeczą jaką zmienia większość użytkowników po instalacji programu są skórki do Gadu Gadu. Skórki (skiny) do GG są zestawami graficznych ustawień interfejsu, dzięki którym można dostosować wygląd okna do każdego gustu. Obecnie do dyspozycji użytkowników oddano blisko osiem tysięcy skórek. Skiny do GG potrafią sprostać prawdopodobnie każdej zachciance. Jest jednak możliwość, że nie możesz znaleźć skórki GG o jakiej marzysz. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś stworzył własne skórki na nowe GG. Zaprojektuj własne skórki do nowego GG dzięki instrukcji tworzenia skórek: "static.gadu-gadu.pl/skorki-instrukcja.pdf". Swoje autorskie skiny do Gadu Gadu także możesz dodać do internetowej bazy gg.pl.


Jak zmienić skórki Gadu Gadu

Pierwszym krokiem jest pobranie skórki na nowe GG. W tym celu należy przejść do działu „Dodatki” na stronie GG: "gadudodatki.pl/skiny" i kliknąć „Skórki”. Następnie należy obejrzeć oferowane skiny do GG i znaleźć odpowiednią skórkę. Klikając na jej nazwę w galerii przechodzimy do strony danego dodatku. Tutaj znajdziemy informacje o skinie i dokładne zrzuty ekranu. Jeśli dana skórka na GG nam się podoba, klikamy przycisk „Pobierz plik” i zapisujemy go na dysku komputera. Otwieramy opcję „Skórki” w menu do nowego Gadu Gadu. Otwiera się okienko, w którym widzimy wszystkie skiny zainstalowane na GG. Wybieramy znak + (plus). W nowym oknie zaznaczamy plik pobranej skórki do nowego GG. Download skórki do programu następuje automatycznie.


Problem ze skórkami

Jeśli skórka nie wyświetla się prawidłowo, jest możliwe, że używasz testowej wersji programu a nie wszystkie skórki do GG beta są kompatybilne. Jeśli skórka do GG nie przypadnie ci do gustu, można ją odinstalować otwierając w menu opcję „Skórki”, a następnie zaznaczając ją na liście dodatków i klikając znak minus.

Licencja
Skórki, tak jak i program Gadu-Gadu są darmowe. Skórki na GG można używać bez żadnych opłat.

Pobierz skórki do GG już teraz. Nie masz na czym zainstalować skórki do GG? Download najnowszej stabilnej wersji komunikatora Gadu-Gadu

Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skórki do Gadu Gadu

dodał: ~eM , 05.10.2010

trochę mały wybór :((

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie