Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pionek 1.4

Kategoria: Komunikatory
Producent: Samuel Jarosiński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 629 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2117

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pionek 1.4

Zastanawiasz się ska twoi znajomi maja super opisy na GG albo Tlenie? Bardzo prawdopodobne, że użyli Pionka. Pionek to program stworzymy aby umożliwić generowanie pionowych opisów do komunikatorów. Aby każdy mógł stworzyć dowolny pionowy opis, oddano do naszej dyspozycji trzydzieści wierszy do wykorzystania oraz możliwość dodania znaków nie dostępnych z poziomu klawiatury, do tego dochodzi edycja stylów i formatowania.

Pionowy status to wspaniała forma przekazywania opisów. Gotowe opisy możemy zapisywać w bazie i mieć do nich dostęp na bieżąco. Pionek można pobrać za darmo. A może masz już Pionek, potrzebny ci download dobry komunikatorów po polsku? Znajdziesz je w dziale Internet.

Podobne Komunikatory

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pionek 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie