Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pionek 1.4

Kategoria: Komunikatory
Producent: Samuel Jarosiński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 629 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2119

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pionek 1.4

Zastanawiasz się ska twoi znajomi maja super opisy na GG albo Tlenie? Bardzo prawdopodobne, że użyli Pionka. Pionek to program stworzymy aby umożliwić generowanie pionowych opisów do komunikatorów. Aby każdy mógł stworzyć dowolny pionowy opis, oddano do naszej dyspozycji trzydzieści wierszy do wykorzystania oraz możliwość dodania znaków nie dostępnych z poziomu klawiatury, do tego dochodzi edycja stylów i formatowania.

Pionowy status to wspaniała forma przekazywania opisów. Gotowe opisy możemy zapisywać w bazie i mieć do nich dostęp na bieżąco. Pionek można pobrać za darmo. A może masz już Pionek, potrzebny ci download dobry komunikatorów po polsku? Znajdziesz je w dziale Internet.

Podobne Komunikatory

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pionek 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie