Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pidgin 2.5.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: Pidgin
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 12.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 680

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Pidgin 2.5.1

Pidgin to windowsowa wersja popularnego komunikatora linuksowego znanego pod nazwą GAIM.

Program obsługuje inponującą ilość sieci Gadu-Gadu, Google Talk, IRC, ICQ, AIM, Jabber, MSN Messenger, Yahoo!, MySpaceIM, Bonjour, Novell GroupWise Messenger, QQ, Lotus Sametime, SILC, SIMPLE i Zephyr. Umożliwia logowanie się do wielu kont jednocześnie. Z ciekawszych funkcji jakimi dysponuje komunikator warto wymienić możliwość sprawdzania pisowni, komunikaty o nieobecności, powiadomienie o pisaniu, wsparcie dla dużej ilości wtyczek.

Podobne Komunikatory

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pidgin 2.5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie