Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pidgin 2.5.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: Pidgin
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 12.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 678

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Pidgin 2.5.1

Pidgin to windowsowa wersja popularnego komunikatora linuksowego znanego pod nazwą GAIM.

Program obsługuje inponującą ilość sieci Gadu-Gadu, Google Talk, IRC, ICQ, AIM, Jabber, MSN Messenger, Yahoo!, MySpaceIM, Bonjour, Novell GroupWise Messenger, QQ, Lotus Sametime, SILC, SIMPLE i Zephyr. Umożliwia logowanie się do wielu kont jednocześnie. Z ciekawszych funkcji jakimi dysponuje komunikator warto wymienić możliwość sprawdzania pisowni, komunikaty o nieobecności, powiadomienie o pisaniu, wsparcie dla dużej ilości wtyczek.

Podobne Komunikatory

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pidgin 2.5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie