Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pidgin 2.10

Kategoria: Komunikatory
Producent: Pidgin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.07.2010
Data modyfikacji: 14.02.2013
Rozmiar: 9,03 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 220

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pidgin 2.10

Pidgin 2.10 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich, którzy używają kilku komunikatorów sieciowych. Pierwotnie przeznaczona była tylko na Linux, jednak ta wersja Pidgin jest na Windows. Co potrafi? Pozwala na podłączanie się do wielu kont różnych sieci, dlatego też stanowi wygodne rozwiązanie, które pozwoli trzymać nam wszystkie kontakty w jednym miejscu. Na liście obsługiwanych aplikacji są między innymi: Gadu-Gadu, Skype, AIM, Jabber, MSN Messanger, Zephyr, Bonjour, Yahoo! i wiele, wiele innych.

Jako że jest to program darmowy, wykonaj download Pidgin. Zaimplementowano tu takie użyteczne rzeczy jak na przykład sprawdzanie pisowni, możliwość przesyłania plików, ustawianie statusu, itp. Prezentowana tu wersja Pidgin jest po polsku, dlatego nie będzie żadnych problemów z konfiguracją. Dodatkowo w sieci znajduje się mnóstwo użytecznych wtyczek (pluginów), które zwiększają możliwości programu. Dodatkowo można znaleźć też tematy – wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce „Pidgin themes“. Istnieje również przenośna wersja komunikatora. Zwie się ona „Pidgin portable“. Można ją wrzucić na pendrive’a i używać na każdym komputerze bez konieczności instalacji. Wypróbuj zatem ten program! Nie potrzebujesz dzięki niemu włączać kilku komunikatorów – jedna aplikacja pozwala na dostęp do wszystkich kontaktów w większości istniejących sieci. Bez problemu aplikacja Pidgin na   działa Windows 7, Vista oraz XP.

Pidgin dostępny jest do pobrania z tej właśnie strony. Plik instalacyjny aplikacji ma niecałe 9 MB. Jego ściąganie zajmie więc parę chwil – zależy to od szybkości łącza. Pobierz Pidgin i wypróbuj wszystkie jego możliwości już dziś!

Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pidgin 2.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie