Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pidgin 2.10

Kategoria: Komunikatory
Producent: Pidgin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.07.2010
Data modyfikacji: 14.02.2013
Rozmiar: 9,03 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 220

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pidgin 2.10

Pidgin 2.10 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich, którzy używają kilku komunikatorów sieciowych. Pierwotnie przeznaczona była tylko na Linux, jednak ta wersja Pidgin jest na Windows. Co potrafi? Pozwala na podłączanie się do wielu kont różnych sieci, dlatego też stanowi wygodne rozwiązanie, które pozwoli trzymać nam wszystkie kontakty w jednym miejscu. Na liście obsługiwanych aplikacji są między innymi: Gadu-Gadu, Skype, AIM, Jabber, MSN Messanger, Zephyr, Bonjour, Yahoo! i wiele, wiele innych.

Jako że jest to program darmowy, wykonaj download Pidgin. Zaimplementowano tu takie użyteczne rzeczy jak na przykład sprawdzanie pisowni, możliwość przesyłania plików, ustawianie statusu, itp. Prezentowana tu wersja Pidgin jest po polsku, dlatego nie będzie żadnych problemów z konfiguracją. Dodatkowo w sieci znajduje się mnóstwo użytecznych wtyczek (pluginów), które zwiększają możliwości programu. Dodatkowo można znaleźć też tematy – wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce „Pidgin themes“. Istnieje również przenośna wersja komunikatora. Zwie się ona „Pidgin portable“. Można ją wrzucić na pendrive’a i używać na każdym komputerze bez konieczności instalacji. Wypróbuj zatem ten program! Nie potrzebujesz dzięki niemu włączać kilku komunikatorów – jedna aplikacja pozwala na dostęp do wszystkich kontaktów w większości istniejących sieci. Bez problemu aplikacja Pidgin na   działa Windows 7, Vista oraz XP.

Pidgin dostępny jest do pobrania z tej właśnie strony. Plik instalacyjny aplikacji ma niecałe 9 MB. Jego ściąganie zajmie więc parę chwil – zależy to od szybkości łącza. Pobierz Pidgin i wypróbuj wszystkie jego możliwości już dziś!

Podobne Komunikatory

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pidgin 2.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie